Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks - Culpitt

802 Kč Měrná cena: 11,14 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
802 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
762 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks - Culpitt
Velká sada cukrových dekorací Superhrdinové 72ks
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dorty v akční komiksový svět

Proměňte pečení v zábavný zážitek: Tato velká sada cukrových dekorací od Culpitt přináší na váš narozeninový dort oblíbené superhrdiny, které si zamilují děti i dospělí.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Se 72 kusy dekorací snadno ozdobíte nejen hlavní dezert, ale i sladké cupcakes, které nabízejí naše cukrářské potřeby.

Snadná aplikace: Figurky skvěle drží na krémech, čokoládě či královské glazuře, pro suché povrchy využijte kvalitní jedlé lepidlo.

Vše na dort na jednom místě: U nás najdete vše na dort, co pro dokonalý výsledek potřebujete, a to díky nášmu eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Culpitt | EAN: 5015462211906

Složení: cukr, kukuřičný škrob, VAJEČNÝ ALBUMIN, barviva (E104, E129, E133). E104 a E129 mohou mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1664 kJ / 397,6 kcal, tuky 0,1 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 98,7 g (z toho cukry 93,1 g), bílkoviny 0,7 g, sůl 0,6 g.

Země původu: Velká Británie

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 5015462211906
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
5999566811531
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5