303 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
303 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
288 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Vykrajovátka mix - Smolík ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Vykrajovátka mix - Smolík, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Desetidílná sada roztomilých vykrajovátek s motivy domácích zvířátek, vhodné k nazdobení bílkem s cukrem nebo potravinářskými barvivy, spolupracovat na jejich vytváření budou jistě s radostí i vaše děti.
Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 8594021417166
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

3bad3c50850377bed7ba2534b8edbd31
29 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594021414165
559baa89c0e25a955b63b4e65c84019a
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6941301070030
Německé luxusní sladké vánoční sypání |  Veselý mix s čoko 110 g
💰 AKCE Z RAKOUSKA 🇦🇹
174 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 158,18 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4022500140204
Cukrové hvězdičky stříbrné 50g
💰 AKCE
35 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000005068
Babiččina volba - Mouka Špaldová hladká pro pekaře a cukráře 1kg
💰 AKCE
58 Kč
(–9 %)
Měrná cena: 5,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
8594060910406
Vánoční dekorační sada z cukru, Santa a sob
Z NĚMECKA 🇩🇪
121 Kč
Měrná cena: 806,67 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462171729
Termostabilní puding RUF, kdykoliv za pár minut!
Z NĚMECKA 🇩🇪
30 Kč
Měrná cena: 71,43 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4002809022401
Zdobení - směs 4v1 Třpytivé hvězdičky pro vaše vánoční pečení
128 Kč
Měrná cena: 1 280 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8721154447726
Bronzové bordó rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪
74 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712317859
ba01b38789a99ead4710a4b93c649c45
70 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800745