Zápich do dortu Happy Birthday s kočkami (9 ks) ▹

81 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
81 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
77 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu Happy Birthday s kočkami (9 ks) ▹

Detailní popis produktu

Veselý dortový zápich s nápisem Happy Birthday a motivem roztomilých koček je ideální dekorací pro narozeninové dorty všech milovníků koček. Dodá dortu hravý a osobitý vzhled a skvěle se hodí pro dětské i dospělé oslavy.

Výška dekorace: 12 - 23 cm (5 - 12,5 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 8804675902919
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Zlaté cukrové perly maxi 1kg
907 Kč
Měrná cena: 90,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622080334
Cukrové zdobení pastelové kuličky 70 g
115 Kč
Měrná cena: 164,29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474096
Cukrové diamanty pastelové 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
5056844801025
25d38819d1f3aed46982ee3614ff6689
💰 AKCE
128 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116715912
Cukroví jednorožci a rohy PME 25g
70 Kč
Měrná cena: 280 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844801087
Cukrové perly, nebesky modré 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000438
Cukrové perly, světle zelené 7 mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101785
Cukrové perly, růžové 5 mm 80g
116 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101884
Cukrové perly, vánoční zelená 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101495
Cukrové perly, zlatožluté matné 5mm 1kg
560 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101372
Cukrové perly, černé 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000421
Cukrové perly, zlato-žluté matné 7 mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101365