Zápich do dortu kovový stříbrný Happy Birthday ▹

standardní cena: 145 Kč –5 % 137 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
137 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
130 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu kovový stříbrný Happy Birthday ▹
2ff697d1eb73fa3005db269a39e525b8
💰 AKCE
145 Kč –5 %

Detailní popis produktu

Elegantní narozeninový zápich vyrobený z kvalitního kovu ve stříbrném provedení. Nápis “Happy Birthday” je navíc ozdoben třpytivými kamínky, které dodají dortu luxusní a slavnostní vzhled. Zápich je pevný, stabilní a skvěle se hodí pro všechny typy oslav, kde má dort opravdu zazářit.

Výška dekorace: 16,5 cm (6,7 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 6937623701493
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250ecca3c269e52a4ba811b50d4bf554
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800738
Cukrové perly, světle zelené 7mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101778
Cukrová, barevná abeceda na dorty 25g
72 Kč
Měrná cena: 288 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844800950
Cukrové perly, stříbrné matné 5mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101440
766e72c0ad9eefb19a366e10cda5df26
142 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116715622
Sprinkle Medley – perličky bordeaux 60 g
87 Kč
Měrná cena: 145 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512694673
Cukrový máček, 1mm 50g - bronzová
💰 AKCE
40 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000004368
Cukrové perly, růžové 7mm 80g
95 Kč
Měrná cena: 118,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101860
Sypání na dort, dinosauři z cukru 55g
115 Kč
Měrná cena: 209,09 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474294
Cukrový máček, tradiční zelený 1kg
273 Kč
Měrná cena: 27,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102607
82ab14f4bbf59a43d3a9188b6816bc12
8024622047320
Cukrové zdobení pastelové kuličky 70 g
115 Kč
Měrná cena: 164,29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3700392474096