Zápich do dortu růžový Panenka s korunkou ▹

72 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
72 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
68 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zápich do dortu růžový Panenka s korunkou ▹

Detailní popis produktu

Ozdobte narozeninový dort půvabnou růžovou panenkou s korunkou, která dodá každé oslavě kouzelný a princeznovský nádech. Tento dekorativní zápich je jako stvořený pro malé i velké milovnice pohádkového světa, elegance a jemných detailů.

Výška dekorace: 17 cm (9 cm bez zapichovací části)

Kategorie: Zapichovací 3D dekorace do dortu
EAN: 6937623701035
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sugar Sprinkles – sypání černý cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891769
Cukrové perly, stříbrné matné 7mm 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101488
Cukrové perly, žluté 5 mm 80g
55 Kč
Měrná cena: 68,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281101648
47fc2448d1bcf20d8c6b932946174ddc
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116715615
Cukrový máček, tradiční zelený 1kg
273 Kč
Měrná cena: 27,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102607
Dekorace na dort, Dinosauři 25g - jedlá dekorace
💰 AKCE
67 Kč
(–15 %)
Měrná cena: 268 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5056844801100
891f65acf6a92ec63d071eb6ddb89f59
💰 AKCE
75 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
5056844800981
Drobné cukrové kytičky, mix barev 60g
139 Kč
Měrná cena: 231,67 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143517648
Cukrové perly, modré a bílé 7mm 40g
33 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000000414
Sugar Sprinkles – sypání červený cukr 40g
102 Kč
Měrná cena: 255 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5060931891738
1a02fa12c810b5c8e88fc0b5b300bd1a
89 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116715516
4a561bb6cb12cb1690b58bd90098025a
54 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
2025000005587