Zdobení na cukroví, dorty - LEDOVÝ mix, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - LEDOVÝ mix, Německo 80g
cukrové sypání Frozen
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné vánoční zdobení na cukroví a jiné dezerty od Cake Masters

Pestré FROZEN sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost.

Složení: Cukr, škrob (PŠENICE, kukuřice, brambory), glukózový sirup, pufovaná rýže, dextróza, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, rýžová mouka, moučkový cukr, rostlinný tuk, palmový tuk, barvivo: E 100, E 131, E 132 , E 133, E 171, E 172, E 173, E 174, E 555, želatina (vepřové, hovězí), rostlinný olej (palmový, kokosový, řepkový), aroma, přírodní vanilkové aroma, sůl, okyselovač: kyselina citronová; Nátěrová látka: bílý včelí vosk, šelak.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1763 KJ / 421 kcal
tuk 5,2 g / z toho celkem mastné kyseliny 2,5 g
sacharidy 93 g / z toho cukry 83 g
protein 1,9 g
sůl 0 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712382376
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sladké zdobící mini marshmallow 1kg
💰 AKCE
341 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 34,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
DL57468
Čokoládové hobliny pomerančové 80g
💰 AKCE
23 Kč
(–75 %)
Měrná cena: 28,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
2017000026020
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
Čokoládové hobliny mléčné na zdobení dortů 60g
59 Kč
Měrná cena: 98,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217873424
Cukrový máček, červeý 50g
34 Kč
Měrná cena: 68 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000005662
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
ef64d81d42855a3ef4e49455391da17c
53 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399725
Lískoořechový Krokant - pražený, rakouský 100g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
70 Kč
Měrná cena: 700 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000787244
ec02405c6222425e7922b58caa8ad82b
339 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116704077
c2ff7351f3de2a0c3b22ba62774a441a
231 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4252022450080
37d130df57d28f023454c75022a7300d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016460
ddb3004d11b1952aa868a84754c2f306
235 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4260658660018