Zdobení na cukroví, dorty - NAROZENINOVÝ MIX, Německo 80g

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - NAROZENINOVÝ MIX, Německo 80g
17419 CM174191
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte každý narozeninový dort v oslnivé umělecké dílo

Potřebujete dodat vašemu pečení ten správný šmrnc? Narozeninový mix od Cake Masters je tou nejjednodušší cestou, jak během vteřiny vytvořit profesionálně vyhlížející dezerty, které ohromí každého hosta.

Proč si produkt zamilujete

Dokonalý vizuální efekt: Pestrobarevná směs dodá hravost a sváteční atmosféru pro narozeninový dort nebo muffiny.

Snadná aplikace: Zdobení je připraveno k okamžitému použití, stačí jej jemně nasypat na čerstvé dorty nebo cukroví.

Profesionální výsledek: S našimi cukrářské potřeby a tímto mixem zvládne zdobení jako z cukrárny úplně každý.

Vše na jednom místě: Doplňte svou kuchyni o vše na dort, co vám v našem eshop Sladké potřeby usnadní tvorbu.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712374197

Složení: Cukr, rostlinný olej (slunečnicový, kokosový, řepkový), škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný, bramborový), glukózový sirup, rýžová mouka, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, moučkový cukr, rostlinný tuk (palmový), barviva: E 100, E 101, E 102, E 120, E 131, E 132, E 133, E 160a, E 174 (pravý karmín, karoten, kurkumin); barvivo potravin (koncentrát ředkvičky, černého rybízu, citronu), okyselovadlo: kyselina citronová; přírodní aroma, leštící látka: bílý včelí vosk, šelak; emulgátor: lecitiny; kakaový prášek silně odmaštěný, separační činidlo: mastek.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1726 KJ / 408 kcal, tuky 1,5 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0,6 g), sacharidy 94,7 g (z toho cukry 81,6 g), protein 0,6 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374197
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

29cb4fb0bd1e94546bc450735646d7d8
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001246725
Cukrové perly, Christmas mix 5mm 80g - bílá, červená, zelená
💰 AKCE
97 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 121,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281102485
8998526e949e95c96786280693b47bbd
144 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116711785
42f3e2c674bdc1eb8d09a9065f481190
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016385
Cukrové perly, Love mix 5mm 80g - růžová, červená, bílá
💰 AKCE
97 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 121,25 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
6427281102423
9ea64ef7d295ff7022dd872cef30bf5b
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771952
22144e40119322ed26339d731065f114
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013124
2abd56fe668378257ed5973cea931b99
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116704657
37d130df57d28f023454c75022a7300d
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016460
6aa246e9ea0de052aa92ca875a80fd61
126 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599770690