Zdobení na cukroví, dorty - MINI HVĚZDIČKY RŮŽOVÉ, Německo 65g

88 Kč Měrná cena: 135,38 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
88 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
84 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - MINI HVĚZDIČKY RŮŽOVÉ, Německo 65g
17220 CM172201
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vneste do svého pečení hvězdný lesk s růžovými mini dekoracemi

Proměňte obyčejné moučníky v umělecká díla pomocí jemných mini hvězdiček od Cake Masters. Tyto drobné cukrové detaily dodají vašim dorty neodolatelný vzhled, který nadchne každou návštěvu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý dekorativní efekt: Stačí špetka hvězdiček a vaše narozeninový dort nebo cukroví získá profesionální vzhled během vteřiny.

Prémiová kvalita pro pečení: V našem eshop Sladké potřeby vybíráme jen to nejlepší, aby se vám s cukrářskými dekoracemi pracovalo jedna radost.

Vše na jednom místě: Doplňte hvězdičky o další cukrářské potřeby a vytvořte sladký projekt, který bude vypadat jako z cukrárny.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712372209

Složení: Cukr, slunečnicový olej, bramborový škrob, rýžová mouka, kukuřičný škrob, potravinářské barvivo: E 162.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1793 KJ / 423 kcal, tuky 5,2 g (z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g), sacharidy 93 g (z toho cukry 83 g), protein 1,9 g, sůl 0 g.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712372209
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Sladké zdobení - barevné pastelky
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4039356052346
Cukrový posyp Orange Holiday oranžovo-černý 50g
46 Kč
Měrná cena: 92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
Cukrové kuličky, Cars 5mm 80g - černá, modrá, žlutá, červená
66 Kč
Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102287
ae1abea78880989fc56ed41aa5fc0a90
61 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758681
ddb3004d11b1952aa868a84754c2f306
235 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4260658660018
ecfb71714f81529311005189408756db
90 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117060
a6a21eab660db9ecdba2c6a244ecfabf
63 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399756
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466
Mandlový nugát 100g
83 Kč
Měrná cena: 83 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8596443027800
Rakouské sypání pro cukráře - Modré 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
63 Kč
Měrná cena: 105 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
9100000092942
Hotová jedlá zlatá krajka
Z NĚMECKA 🇩🇪
134 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325700
Cukrový máček barevný perleťový 86g
71 Kč
Měrná cena: 82,56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5056844803593