Zdobení na cukroví, dorty - TEMNÝ OCEÁN, Německo 80g

110 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zdobení na cukroví, dorty - TEMNÝ OCEÁN, Německo 80g
17420 CM174201
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jedinečné PARTY zdobení na cukroví a jiné dezerty Cake-Masters Sprinkles Deep Ocean 80g

Cukrové sypání v uzavíratelné dóze. Dlouhá trvanlivost.

Složení:

Cukr, pufovaná rýže, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, škrob (PŠENIČNÝ, kukuřičný), moučkový cukr, glukózový sirup, barviva: E 102, E 120, E 122, E 131, E 132, E 133, E 173, E 174; želatina (vepřová), rostlinný olej (kokosový, řepkový, palmový olej), rostlinný tuk, leštící látky: šelak, včelí vosk bílý
 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 381 kcal
tuk 1,5 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,6 g
sacharidy 94,7 g / z toho cukry 81,6 g
protein 0,6 g
sůl 0,1 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712374203
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
43cf5279775e581f1e7dda3f3fba1706
214 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116705920
52077a186b3406277ecf825a58fed672
49 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027390135
Rakouské sypání pro cukráře - Růžové 60g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
66 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
9100000092928
bbbe7e4e344bf6065c516deb6122a038
205 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709270
Cereální kuličky v bílé čokoládě 5 mm 100g
78 Kč
Měrná cena: 78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217871444
Marcipánová dekorace - velké květy RŮŽE 2ks, růžové - 4,5 cm
💰 AKCE
90 Kč
Měrná cena: 45 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
4250712320835
b51d16f650dd53f69bb76c429f956059
56 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594027399541
Cukrový posyp Orange Holiday oranžovo-černý 50g
46 Kč
Měrná cena: 92 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013971
dd4432291d3ebe30438c17fa3e5d6f42
198 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116701526
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
18792c165b7c2fa268ec5d920d9455be
69 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
8435599762466