Arašídový nugát na pečení a krémy 100g

78 Kč Měrná cena: 78 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
78 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
74 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Arašídový nugát na pečení a krémy 100g
Arašídový nugát na pečení a krémy 100g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Diana Arašídový nugát pro dokonalé krémy i sladké pečení

Hledáte způsob, jak obohatit své dorty o plnou oříškovou chuť: Tento jemný arašídový nugát promění každé sladké pečení v neodolatelný zážitek. Náš specializovaný eshop Sladké potřeby přináší prověřené cukrářské potřeby, které vám usnadní tvorbu delikátních dezertů i čokoládových bonbónů.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní chuť arašídů: Vyniká plným aroma, díky kterému spolehlivě zazáří každý slavnostní i rodinný narozeninový dort.

Snadné zpracování: Hmota se skvěle rozpouští a spojuje, takže z ní rychle vznikne jemný cukrářský krém nebo lahodná náplň do pečiva.

Skvělá inspirace pro tvoření: Pokud nakupujete vše na dort, nugát skvěle doplní pružná silikonová forma na pralinky pro výrobu vlastních čokoládových pralinek.

Parametry a složení

Značka: DIANA | EAN: 8596443020580

Složení: cukr, rostlinný tuk (palmojádrový), kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, ARAŠÍDOVÁ PASTA, SUŠENÉ MLÉKO, emulgátor slunečnicový, SÓJOVÝ LECITIN (E322), vanilin

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2392 kJ/572 kcal, tuky 39 g (z toho nasycené 21 g), sacharidy 55 g (z toho cukry 54 g), bílkoviny 6,2 g, sůl 0 g

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 8596443020580
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
274 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276