Musíte změnit nastavení vašeho prohlížeče
Podívejte se na:
Jak povolit JavaScript ve vašem prohlížeči
.
Pokud používáte software na blokování reklam, může být nutné povolit JavaScript z této stránky.
Děkujeme.
🍪
Tento web používá soubory cookie
🍪
Nastavení
Odmítnout
Souhlasím
Přejít na obsah
Hledat
Přihlášení
Nákupní košík
Přihlášení k vašemu účtu
E-mail
Heslo
Nevyplňujte toto pole
Surname
Přihlásit se
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Hledat
JEDLÝ PAPÍR
ZDOBENÍ
MARCIPÁN A HMOTY
SUROVINY - INGREDIENCE
BARVIVA
VÝPRODEJ A SLEVY
AKCE PRO TENTO TÝDEN
PEČEME NA HALLOWEEN
NOVINKY
PEČEME NA VÁNOCE
Speciál - Sladké zdobení
JEDLÉ PAPÍRY
OBLÍBENÉ MOTIVY - podle názvu
Tisk z vlastního obrázku
Koláže - víceobrázkové
Jedlý papír na CUPCAKES
Jedlé papíry na dort: hranaté
Svátky a události - jedlý papír
Abecední katalog - 6000 motivů
Jedlé papíry - 1400 motivů
Dekorace z jedlého papíru
Gel na jedlý papír
Jedlý papír: BING
Cars - Auta
Fotbal
Frozen - Ledové království
Jednorožec - Unicorn
Kouzelná beruška a černý kocour (Miraculous)
L.O.L. Surprise (LOL)
Mickey a Minnie
Minecraft
Spiderman
Star Wars
Tlapková patrola - Paw patrol
Transformers
Hot Wheels
Máša a Medvěd
Prasátko Peppa
Kouzelná beruška a černý kocour | Miraculous
Lilo a Stitch
Gábinin kouzelný domek
S možností napsat jméno
MARCIPÁN A FONDÁN
Přípravky pro cukrové hmoty
Potahovací hmoty
Modelovací hmoty
Marcipán
Plastická čokoláda
Sypké směsi na výrobu marcipánu
BARVIVA
Airbrush barvy
Gelové barvy
Fixy a psací gely
Barvy ve spreji
Ve spreji sametový efekt
Tukové barvy na čokoládu
Potravinářské bělidla a bílé barviva
Kakaové máslo barevné
Laky, lesky, zchlazovače sprej
Metalické tekuté barvy
Prachové lesky - barvy s leskem a perletí
Prachové barvy
Práškové vodorozpustné Natural
Práškové barvy vodou rozpustné
Tekuté vodorozpustné Natural
Sweet Sticks EdibleArt - tekuté
Temperové barvy
Olejové barvy pro cukráře
POTRAVINY
Právě letí VELIKONOCE
Sladké cukrovinky
Vše pro vaření
Sladké pečení
Máslo, margaríny, tuky
Dresingy, hořčice, kečup, dipy
Konzervy a zavařeniny
Luštěniny
Rýže
Trvanlivá a instantní jídla + masové konzervy
Italské těstoviny a pasta
Levné těstoviny
Pečivo - trvanlivé
Racio - zdravá strava
Snack bar - slané pochutiny
Káva, čaj, kakao a nápoje
Cereálie, müsli a instantní kaše
Dětská výživa, příkrmy a křupky
Suché plody, ovoce, ořechy
Nápoje a sirupy
Krmiva - zvířátka
Trvanlivé mléko
CHLAZENÉ mléčné potraviny, vejce
Gumové bonbóny a dražé
Cukrářské korpusy a pečivo
CUKRÁŘSKÉ KOŠÍČKY
FIGURKY Z MARCIPÁNU
DORTOVÉ RŮŽE A KVĚTY
Lístky k růžičkám a květům
JEDLÉ SUŠENÉ KVĚTINY
KRABICE A PODLOŽKY
Dózy a krabičky na cukroví
Dortové krabice
Dortové tácy PLAST
Dortové podložky
Dortové krajky
CUKRÁŘSKÉ POMŮCKY
Italské formy na čokoládu | Silikomart
Airbrush fixírky
Cukrářské nože a palety
Dávkovače a láhve
Dortové formy a plechy
Formy na pečení
Kuchyňská měřidla
Jedlá krajka - formy
Karty a špachtle
Likérové špičky
Literatura
Lízátka
Práce s čokoládou - formy
Práce s hmotou
Metly
Mřížky na chladnutí
Naznačovače
Ošatky na kynutí
Podložky pracovní a pečící
Polystyrenové makety na dorty
Rozkrajovače dortů
Speciální pomůcky
Separační plata a řecké sloupy
Silikonové formy a náčiní
Síta a cukřenky
Šablona na laskonky
Šablony na dort - stencil
Štětce a štětečky
Tescoma
Výroba květin, drátky
Zdobení krémem - pomůcky
Zmrzlina a nanuky
Výztuhy a sloupky
Ráfky - formy bez dna
DORTOVÉ STOJANY
Kleště servírovací
Řecké sloupy a sloupky
Designové stojany
Držáky na muffiny a cupcakes
Patrové stojany
Poklopy a podnposy
Otočné stojany - točny
Klasické a pevné stojany
Stojánky na makronky
Zákuskové stojany
Lopatky na dorty
VYKRAJOVÁTKA
TVOŘÍTKA
Vánoční vykrajovátka
Vyklápěcí formičky
Abeceda a číslice
Dopravní prostředky
Květinové vykrajovátka
Mini vykrajovátka
Nerezové vykrajovátka
Ostatní vykrajovátka
Vykrajovátka na celý plech
Vykrajovátka různé tvary
Sady
Velikonoční vykrajovátka
Vykrajovačky SMOLÍK
Trubičky
Zvířátka
DORTOVÉ DEKORACE
NEJEDLÉ dekorace
Zapichovací dekorace do dortu
Dortové stuhy
Svatební figurky
DR.OETKER PEČENÍ
ZÁPICHY
Zápichy s českým textem
Číslovky a písmena
Láska a svatba
Dortový zápich na vaše přání
Vícebarevné dortové zápichy
Papírové zápichy na dorty a cupcakes
OSLAVA
Balonky
Fontánky, prskavky a svíčky
Kelímky a brčka
Konfety, čepičky a doplňky
Lampiony
Papírové ubrousky
Papírové talíře
Piňáty na rozbití
Ubrusy a prostírání
Vše pro zabalení dárku
Sezónní a tematické dekorace
DÁRKY
DORTOVÉ SVÍČKY
FONTÁNKY A PRSKAVKY
CUKRÁŘSKÉ OBALY
Krabice na cukroví
Kelímky na nápoje
Dortové pásky a fólie
Fólie potravinové
Kelímky na zmrzlinu
Krabice na dorty, zákusky a pralinky
Nádoby hliníkové
Pohárky na dezerty
Balící pomůcky, pásky,papír
Podložky pod dort, dezert
Papírové tácky
Alobal a kuchyňské folie
Jednorázové nádobí
ZAVAŘOVÁNÍ
VYBAVENÍ DO KUCHYNĚ
PAPÍRNICTVÍ, KANCELÁŘ
TIPY - DÁREČKY
PEČEME NA VALENTÝNA
PEČEME NA VELIKONOCE
Značky
4-Mix
Amscan - Riethmüller
Cake Masters
Cakesicq
Dr. Oetker
Felcman
FunCakes
Master Martini
PartyDeco
Přihlášení
Více
Domů
/
Prodávané značky
/
Carrefour Original
Carrefour Original
Otevřít filtr
Cena
34
Kč
107
Kč
1
34
107
Na skladě
22
💰 AKCE
2
NOVINKA
3
TIP
11
Řazení produktů
Doporučujeme
Nejlevnější
Nejdražší
Nejprodávanější
Abecedně
Výpis produktů
💰 AKCE
Měkké Mini marshmallow z Francie 200g
66 Kč
(–4 %)
Měrná cena:
66 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(6 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560070941810
Džem Carrefour broskvový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
65 Kč
Měrná cena:
17,57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(4 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560070224524
Džem Carrefour kaštanový s vanilkou 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
77 Kč
Měrná cena:
20,81 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560070272600
Džem Carrefour malinový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
67 Kč
Měrná cena:
67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560070279319
Džem Carrefour ostružinový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
77 Kč
Měrná cena:
77 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560070702152
Džem Carrefour pomerančový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
50 Kč
Měrná cena:
13,51 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(3 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3270190114888
Plánujete dort pro děti? Největší radost, udělá dětem barevný dort s jedlým papírem. Nabízíme nekonečné množství jedlých obrázků na dorty. Jdeme s trendy a stále aktualizujeme nabídku.
Prohlédnout nabídku
Džem Carrefour rybízový se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
53 Kč
Měrná cena:
53 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(3 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3270190007081
Džem Carrefour z jahod se třtinovým cukrem 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
59 Kč
Měrná cena:
15,95 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560070369690
Francouzská pravá čokoláda na vaření 200g - hořká
97 Kč
Měrná cena:
97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(3 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3245412418136
Francouzský 50% broskvový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
100 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560070488520
Francouzský kompot - plátky manga 425g
60 Kč
Měrná cena:
14,12 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560071476403
💰 AKCE
Francouzský tuk pro cukráře se syrovátkou 500g
55 Kč
(–6 %)
Měrná cena:
55 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(4 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3270190207573
Kakaovo - oříšková pomazánka 750g
106 Kč
Měrná cena:
106 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560071427535
Měkké piškotové Vafle z Francie 260g (6 ks)
56 Kč
Měrná cena:
56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
3560070556465
Pomazánka Carrefour DUO KaoNuts mix 400 g
Bez palmového oleje
74 Kč
Měrná cena:
74 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560071483265
Směs kešu, pekanových ořechů a brusinek z Francie 120 g
73 Kč
Měrná cena:
73 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
3560071012687
Směs ořechů a brusinek z Francie 180 g
60 Kč
Měrná cena:
60 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
3560071453602
Směs sušeného ovoce Exotic mix z Francie 110 g
35 Kč
Měrná cena:
35 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
3560070713646
Džem Carrefour ze 4 druhů zahradního ovoce 370 g
Pro dorty a vánoční cukroví
62 Kč
Měrná cena:
16,76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560071428303
Francouzský 25% třešňový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560070894222
Francouzský 26% citrónový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Množství
+
−
Do košíku
3270190005124
Francouzský 31% malinový sirup 750ml
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3560070546442
Francouzský 31% rybízový sirup 750ml - tmavý
100 Kč
Měrná cena:
13,33 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3270190007012
Francouzský Grenadina sirup 750ml
105 Kč
Měrná cena:
14 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3270190005100
Jahodový sirup 750 ml
90 Kč
Měrná cena:
12 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(1 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3270190006954
Meruňkový džem, hladký na cukroví 370 g
69 Kč
Měrná cena:
18,65 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3270190114895
Třešňový džem 370g pro cukráře
66 Kč
Měrná cena:
17,84 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
(2 ks)
Množství
+
−
Do košíku
3270190007074
Ovládací prvky výpisu
27
položek celkem