Francouzská pravá čokoláda na vaření 200g - hořká

97 Kč Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
97 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
92 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Francouzská pravá čokoláda na vaření 200g - hořká

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Francouzská Pravá Čokoláda 200g pro sladké pečení

Objevte výjimečnou chuť francouzské pravé čokolády s 54% kakaa, která zaručeně pozvedne vaše dezerty na novou úroveň. Tato čokoláda je skvělou volbou pro všechny milovníky kvalitních, autentických sladkostí, kteří oceňují jemnost a bohatost chutí.

Hlavní vlastnosti tmavé čokolády Carrefour:

Hořká čokoláda: Vyrobená z prvotřídních ingrediencí, nabízí lahodný a krémový zážitek.

Příchuť kvality: Obohacena o jemnou vanilkovou příchuť, ideální pro zvýraznění vašich oblíbených sladkých pokrmů.

Minimální obsah kakaa: 54%: Zajišťuje bohatou chuť a hladkou texturu, která se snadno rozpustí v ústech.

 

Použití:

Zdobení dortů: Dokonalá pro vytváření vizuálně přitažlivých dezertů.

Příprava krémů: Vytváří sametově hladké krémy s bohatou a plnou chutí.

Vánoční cukroví: Nezapomenutelná chuť pro slavnostní příležitosti, která zpříjemní každý sváteční den.

Balení o hmotnosti 200g je perfektní pro domácí použití, ať už pečete pro rodinu nebo chystáte speciální pochoutky pro přátele. Ujistěte se, že tuto čokoládu máte vždy po ruce, abyste mohli kdykoliv vytvořit lahodné dezerty, které potěší i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Dopřejte si francouzský luxus přímo ve vaší kuchyni a překvapte každého neodolatelnou chutí této výjimečné čokolády.

Složení: 

Kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku, emulgátor: lecitiny, vanilkový extrakt. Kakaová sušina: minimálně 64 %.

Může obsahovat stopy obilovin obsahujících LEPEK, VEJCE, SÓJU, MLÉKO a OŘECHY.

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 2256 kJ/ 545 kcal; Tuky: 36 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 22 g; Sacharidy: 41 g; z toho cukry: 36 g; Bílkoviny: 10 g; Sůl: 0,03 g

Země původu: Francie

Výrobce: carrefour.fr   Francie

 
Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 3245412418136
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

f6fe22b968be4191170327276335431e
30 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028472
Kakaový prášek 10/12% 1kg - Kakao
617 Kč
Měrná cena: 61,70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435438422803
Pravá hořká čokoláda Raval 71% 500g
362 Kč
Měrná cena: 72,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008560
Cukrářská tmavá poleva Carla 100g
35 Kč
Měrná cena: 35 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019690011
2bb817b1f3f06b17af0fde709e5863ba
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809024238
53b3135a2c9f104ac6f0ddefe8ca735f
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143515569
Pravá bílá čokoláda se smetanou 30% 250g
205 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007788
99e443db3365669b25b84df31c711b6f
298 Kč
Měrná cena: 59,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069840425
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g
285 Kč
Měrná cena: 57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009772
c4e1ea75ee8fee1aaa4063072d7ed596
278 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2021000004247
0660ae571fe9caf7d997001f5ac9a75a
8720512690545
Hořká čokoláda Raval 71% 1kg
730 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41172/C8