Čokoládové vločky, lesklé bronzové 80g

66 Kč Měrná cena: 82,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
66 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
63 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Čokoládové vločky, lesklé bronzové 80g
Čokoládové vločky, lesklé bronzové 80g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Bronzové čokoládové vločky Cake-Masters pro luxusní zdobení

Okouzlující metalický akcent: Hledáte způsob, jak proměnit své pečení v opravdové umělecké dílo? Prémiové bronzové vločky Cake-Masters dodají výjimečnou eleganci každému sladkému výtvoru, ať už chystáte honosný narozeninový dort nebo drobné cupcakes.

Proč si produkt zamilujete

Nádherný vizuální efekt: Jemné vločky o velikosti 1 až 5 mm vytvářejí na povrchu luxusní třpytivý kontrast. Pokud rádi tvoříte moderní dorty, tato dekorace jim okamžitě propůjčí neodolatelný slavnostní styl.

Bleskurychlé a snadné použití: Stačí je jednoduše nasypat na čerstvý cukrářský krém nebo ještě neztuhlou polevu. Praktický otočný stojan na dort vám navíc umožní precizně ozdobit i boční strany korpusu.

Špičková německá kvalita: Vyberte si vše na dort na jednom místě, eshop Sladké potřeby vám přináší profesionální cukrářské potřeby pro každodenní tvoření. V kombinaci s tímto posypem vynikne každá kvalitní čokoládová poleva i nadýchaný krém.

Parametry a složení

Značka: Cake-Masters | EAN: 4250712346439

Hmotnost: 80 g | Velikost vloček: cca 1–5 mm | Země výroby: Německo

Kategorie: Zdobení a ozdoby na dort
EAN: 4250712346439
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860410
Potahovací hmota Premium Plus šeříková 250g
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712323980
Potahovací hmota - Dough světle růžová 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9359940005332
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
ec8c5d646f4979438f44331764b93f86
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860427
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474