Potahovací hmota - Dough světle růžová 250g

68 Kč Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
68 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
65 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota - Dough světle růžová 250g
Potahovací hmota - Dough světle růžová 250g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort v jemném odstínu Baby Pink

Luxusní potahování bez trhání: Prémiová potahovací hmota Colour Mill Decorators Dough přináší lehkost do každého pečení. Váš narozeninový dort i drobné dezerty získají sametově jemný povrch, který se snadno vyvaluje a přirozeně kopíruje tvar korpusu.

Proč si produkt zamilujete

Poddajná textura a snadná manipulace: Hmota zůstává krásně elastická a při práci s ní vám skvěle pomůže cukrářský váleček na fondán, se kterým docílíte rovnoměrného plátu.

Čisté linie pro reprezentativní dorty: Nádherná pastelová barva vynikne na každé oslavě a dokonalé vyhlazení bez bublin zajistí hladítko na potahovací hmotu.

Kreativní prostor pro další odstíny: Hmotu můžete snadno dotónovat, k čemuž poslouží speciální gelová barva na dort, přičemž tyto i další cukrářské potřeby a vše na dort dodá eshop Sladké potřeby.

Parametry a složení

Značka: Colour Mill | EAN: 9359940005332

Hmotnost: 250 g | Země původu: Austrálie

Složení: cukr, glukóza, voda, glycerol, kukuřičný škrob, zahušťovadlo: E415, E405, barvivo: E122, přírodní aroma (vanilka), konzervant: E202. E122: může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1590 kJ / 380 kcal, tuky 1,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g, sacharidy 90,5 g, z toho cukry 82,9 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Nevystavujte dlouhodobě slunečnímu záření.

Kategorie: Potahovací a modelovací hmoty na dort – fondán, marcipán, Smartflex
EAN: 9359940005332
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860410
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359