Potahovací hmota Premium Plus šeříková 250g

90 Kč Měrná cena: 36 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
90 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
86 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Potahovací hmota Premium Plus šeříková 250g
Potahovací hmota Premium Plus šeříková 250g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Dokonalý šeříkový potah pro vaše slavnostní dorty

Snadná práce s prémiovou hmotou: Tento elastický šeříkový fondán posune vaše domácí pečení na profesionální úroveň. Náš eshop Sladké potřeby nabízí prvotřídní cukrářské potřeby a vše na dort, se kterými hravě vytvoříte nezapomenutelný narozeninový dort i precizní jedlé dekorace.

Proč si produkt zamilujete

Mimořádná pružnost a odolnost: Hmota se při potahování téměř netrhá a skvěle se s ní manipuluje i začátečníkům. K dosažení hladkého a rovnoměrného výsledku vám nejlépe pomůže nepřilnavý cukrářský váleček.

Příjemně vyvážená chuť: Fondán vyniká méně sladkou chutí, která nepřebíjí korpus ani krém. Je perfektní volbou pro detailní ozdoby, k jejichž preciznímu tvarování je ideální modelovací cukrářská kostice.

Jednoduché tónování odstínu: Fialkový odstín můžete hravě upravit nebo zkombinovat s dalšími barvami. K přibarvení poslouží kvalitní potravinářská barva, která hmotě dodá ještě sytější tón.

Parametry a složení

Značka: Cake-Masters | EAN: 4250712323980

Hmotnost: 250 g | Země původu: Německo

Kategorie: Potahovací a modelovací hmoty na dort – fondán, marcipán, Smartflex
EAN: 4250712323980
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Potahovací hmota Premium Plus purpurová 250g
90 Kč
Měrná cena: 36 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712323997
Potahovací hmota - Dough světle růžová 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9359940005332
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
Potahovací hmota - Dough světle modrá 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
9359940005349