Pravá hořká čokoláda 60% 250g

214 Kč Měrná cena: 85,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
214 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
203 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Pravá hořká čokoláda 60% 250g

Detailní popis produktu

Dokonalá chuť a lesk pro vaše dorty i dezerty

Pravá hořká čokoláda Crea 60%: Dopřejte si prémiovou surovinu, kterou vám přináší specializovaný eshop Sladké potřeby pro každodenní i slavnostní pečení. Tato kvalitní čokoláda s vyváženým obsahem kakaa zajistí sametový krém, lesklou polevu i neodolatelný narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní kakaová chuť: Obsah 60 % kakaové sušiny nabízí plné aroma s jemnými tóny pravé vanilky, které pozvedne vaše dorty na profesionální úroveň.

Vynikající tekutost a lesk: Snadno se rozpouští, netvoří hrudky a při roztírání vám skvěle poslouží cukrářská špachtle pro docílení perfektně hladkého povrchu.

Všestranné využití: Skvěle se hodí na pralinky, k čemuž poslouží pružná silikonová forma, přičemž další cukrářské potřeby a kompletní sortiment pro vše na dort doplňuje pestré cukrářské zdobení.

Parametry a složení

Značka: Crea | EAN: 2022000007740

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, emulgátor E322 (SÓJOVÝ LECITIN), přírodní vanilkový extrakt. Obsah kakaové sušiny min. 60 %.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 2269 kJ/545 kcal, tuky 36 g (z toho nasycené 22 g), sacharidy 45 g (z toho cukry 40 g), vláknina 8,1 g, bílkoviny 6,3 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Čokolády, polevy, kakao
EAN: 2022000007740
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Pravá bílá čokoláda se smetanou 30% 250g
205 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2022000007788
Pravá hořká čokoláda Raval 71% 500g
362 Kč
Měrná cena: 72,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000008560
5321659deffd32852f65f50da65222f9
207 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002901
Pravá hořká čokoláda 72% 500g
416 Kč
Měrná cena: 83,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000002864
Hořká čokoláda Raval 71% 1kg
730 Kč
Měrná cena: 73 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
41172/C8
Německá pravá mléčná čokoláda 250g v dóze s vanilkou
💰 AKCE
137 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 54,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (17 ks)
LUBECA761-250
Cukrářská poleva 1 kg, mléčná 10%
183 Kč
Měrná cena: 18,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2017000001201
99e443db3365669b25b84df31c711b6f
408 Kč
Měrná cena: 81,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3830069840425
Haas Glaze Vanille
83 Kč
Měrná cena: 33,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9789048307572
5553a6c3374726c57538a7aa6c591077
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4002809028106
Pravá hořká čokoláda Grácia 62% 500g
285 Kč
Měrná cena: 57 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2023000009772
Haas Glaze Zitronen
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (26 ks)
9055500172468