Kitl Syrob obsahuje vysoký podíl ovocné složky. Sirup je vždy koncentrován a je vyroben s většího podílu než je v láhvi. Například náš Syrob malina je vyroben ze 102ml malinové dužiny. Sirup má vynikající chuť a je velmi hustý, proto jej můžete ředit vodou v poměru 1:10. 

Syrob Malinový se vyrábí z čerstvých plodů v BIO kvalitě vypěstovaných v německých sadech. Jedná se o produkt, který není pasterován (vyrábí se za studena), proto je dobré sirup uchovávat v chladu a temnu. Díky tomuto zpracování je sirup bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické i chuťové.

syrob

Kitl - historie značky

Kitl s.r.o. je rodinná společnost z Jablonce nad Nisou, která se zabývá výrobou ovocných a bylinných sirupů s vysokým podílem ovoce a BIO bylinek (Kitl Syroby), medovin a medicinálních vín. Léčitelskou i duchovní inspirací pro firmu Kitl je lékař Jan Josef Antonín Eleazar Kittel (1704-1783). Společnost také provozuje Kittelovo muzeum v Pěnčíně – Krásné na Jablonecku. Do svých sirupů pěstuje a zpracovává byliny v BIO kvalitě.[zdroj?] Pro zajištění dostatku kvalitních bezových květů si založila vlastní sad vyšlechtěných odrůdových bezů. Kitl je držitelem mnoha ocenění, například vítězství v krajské soutěži a 3. místo v celorepublikové soutěži Firma roku 2013, 1. místo v mezinárodní soutěži Mazer Cup International Competition 2015 za Kitl Medovinu nebo například Cena prezidenta potravinářské komory 2015, kterou získala za Kitl Syrob Bezový nebo ocenění za Výrobek roku Libereckého kraje roku 2017 za Kitl Syrob Malinový.