Cukrová dekorace - 3D motýlci 8 ks

167 Kč Měrná cena: 20,88 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
167 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
159 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace - 3D motýlci 8 ks
Motýlci na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vdechněte život svým dortům s kouzelnými 3D motýlky

Proměňte pečení v umělecké dílo: Tyto detailně propracované cukrové dekorace dodají každému zákusku jedinečný nádech luxusu a elegance.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitý efekt: Stačí je umístit na váš narozeninový dort a během vteřiny získáte profesionální vzhled.

Prémiová kvalita: Naše cukrářské potřeby jsou navrženy tak, aby vám usnadnily pečení i závěrečné zdobení.

Kreativní svoboda: S těmito motýlky vytvoříte v našem eshop Sladké potřeby nezapomenutelné sladké kreace, které okouzlí každého hosta.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712376245

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; naštěpený MLÉČNÝ PROTEIN, okyselovač: E 330; Karthamový koncentrát, barviva: E 132, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy VAJEC.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 1700 KJ / 406 kcal, tuky 0,3 g z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g, sacharidy 99,1 g z toho cukry 99,1 g, protein 0,5 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712376245
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

12251 CM122510
Z NĚMECKA 🇩🇪
238 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712322518
Mini cukrové kytičky
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
Měrná cena: 3 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318900
16924 CM169240
Z NĚMECKA 🇩🇪
229 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4250712369247
Cukrový dekor na dort motýlci
Z NĚMECKA 🇩🇪
76 Kč
Měrná cena: 15,20 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318351
Cukrová dekorace Duhové MAKRONKY 6 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
82 Kč
Měrná cena: 13,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
9100000002293
Cukrová srdíčka - malá bílá, růžová a fialová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440149
11944 CM119440
Z NĚMECKA 🇩🇪
107 Kč
Měrná cena: 7,13 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319440
Cukrová dekorace Divoké OČI 24 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
88 Kč
Měrná cena: 14,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9100000002859
Cukrové oči
Z NĚMECKA 🇩🇪
118 Kč
Měrná cena: 4,92 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375798
16922 CM169220
Z NĚMECKA 🇩🇪
208 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712369223
11943 CM119430
Z NĚMECKA 🇩🇪
127 Kč
Měrná cena: 31,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319433
Sovy na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
138 Kč
Měrná cena: 34,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712375774