Cukrová dekorace - MOŘSKÝ SVĚT 6 ks

130 Kč Měrná cena: 21,67 Kč / 1 ks
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
130 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
124 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace - MOŘSKÝ SVĚT 6 ks
11850 CM118500
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dezerty v podmořskou pohádku

Vytvořte nezapomenutelné dorty s roztomilými cukrovými figurkami, které dodají vašemu pečení nádech oceánského dobrodružství. Na našem eshopu Sladké potřeby najdete vše na dort, co potřebujete k realizaci svých nejsladších cukrářských vizí.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Okamžitá dekorace: Sada šesti detailně zpracovaných figurek vám ušetří čas a zajistí profesionální vzhled každého narozeninového dortu.

Kreativní zdobení: Cukrové ozdoby můžete snadno doladit a zvýraznit pomocí jedlého prachového lesku pro oslnivý efekt.

Snadná manipulace: Figurky jsou dodávány v pevném boxu, díky kterému dorazí v pořádku a jsou připraveny k okamžitému použití na vaše oblíbené dorty.

Profesionální výsledek: S produkty od Cake Masters dosáhnete precizních výsledků, které ocení každý milovník, pro kterého je pečení opravdovou vášní a cukrářské potřeby jsou základem úspěchu.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712318504

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; naštěpený MLÉČNÝ PROTEIN, okyselovač: E 330; Karthamový koncentrát, barviva: E 132, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy VAJEC.

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 1700 KJ / 406 kcal, tuky 0,3 g (z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g), sacharidy 99,1 g (z toho cukry 99,1 g), protein 0,5 g, sůl 0,2 g.

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712318504
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

11910 CM119100
Z NĚMECKA 🇩🇪
64 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712319105
Cukrová dekorace - Medvídek pro holčičku, 1 kus
Z NĚMECKA 🇩🇪
265 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712385056
Figurka miminka na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
263 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712379154
11911 CM119110
Z NĚMECKA 🇩🇪
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712319112
11907 CM119070
Z NĚMECKA 🇩🇪
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712319075
Cukrová květinová vazba na dort, 25 cm - kytice - růže, růžové
Z NĚMECKA 🇩🇪
273 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712383571
Cukrová dekorace Divoké OČI 24 ks
Z RAKOUSKA 🇦🇹
88 Kč
Měrná cena: 14,67 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
9100000002859
Cukrová dekorace Dinosauři set 6ks
Z NĚMECKA 🇩🇪
189 Kč
Měrná cena: 31,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712388118
11867 CM118670
Z NĚMECKA 🇩🇪
75 Kč
Měrná cena: 7,50 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712318672
Motýlci na dort
Z NĚMECKA 🇩🇪
167 Kč
Měrná cena: 20,88 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712376245
Cukrová dekorace - Einhorn 1 ks, jednorožec
Z NĚMECKA 🇩🇪
278 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712379192
Cukrová kytice
Z NĚMECKA 🇩🇪
223 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712327339