Cukrová dekorace RŮŽOVÁ SRDÍČKA S HVĚZDIČKOU

Položka byla vyprodána…
36 Kč Měrná cena: 1,80 Kč / 1 ks
Dostupnost: AKTUÁLNĚ NEDOSTUPNÉ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
36 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
34 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace RŮŽOVÁ SRDÍČKA S HVĚZDIČKOU

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Cukrová dekorace určená ke zdobení cukrářských dezertů, cupcakes, dortů a zmrzlin.

Vyrobené ve velikosti cca 1,5 cm. 20 kusů na platíčku.

 

Složení: cukr, amylin, vaječný bílek(alergen), barviva E102*,E110*,E122*,E124*,E133,E151,E129. 
*Tato barviva mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí. 

Výživové údaje (100g):

Energetická hodnota 1556KJ/366kcal 
Tuky 0g 
z toho nas. mastné kyseliny 0g 
Vláknina 0g 
Sacharidy 90g 
z toho cukry 88,5g 
Bílkoviny 1,5g 
Sůl 0g

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 2022030064066
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

efe67485872458ee0663c402332a205c
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232774755
295da117908e90bb079470ffb50a8e39
109 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622033651
Cukrové zdobení Halloween 3D MIX 70g
176 Kč
Měrná cena: 251,43 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154441953
948bf96b1b33cdb692f9087043d5429e
164 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435035103754
4a78819b2d21cfcd85f73253ee80b8e8
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116717121
Nádherná cukrová KALA, sada mini květů 24mm, bílá - ktičky na dort 24ks
152 Kč
Měrná cena: 6,33 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695830
0f6cabac37a0b20973d3e4439f3ef15a
89 Kč
Měrná cena: 2,23 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117527
Cukrová srdíčka - malá bílá, světle modrá a tmavě modrá 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009915
c847428e61868a180632fd54ea7d5aef
33 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116704640
bfc4ff04f284766243ed2dd932966d0c
💰 AKCE
118 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4049583116315
308303a5eaaed564093bf8315d8c4512
158 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232778265
Cukrové mrkvičky 16 ks
💰 AKCE
68 Kč
Měrná cena: 4,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516184