Cukrová dekorace - VLÁČEK S KLAUNY 4 ks na dort

119 Kč Měrná cena: 29,75 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
119 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
113 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová dekorace - VLÁČEK S KLAUNY 4 ks na dort
11926 CM119260
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jemná cukrová ozdoba na dort.

Rozsah dodávky: 6X figurky zvířat
Průměr: cca 25mm
Výška: cca 30mm
různé barvy

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: cukr, zahušťovadlo: E 414; naštěpený MLÉČNÝ PROTEIN, okyselovač: E 330; Karthamový koncentrát, barviva: E 132, E 160a, E 172. Může obsahovat stopy vajec.

 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712319266
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

39909d852398bb29aff7976a4359057c
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106433
43f2ecfb4d5196f8bf58d1944387cb63
178 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116703841
Cukrové mini růže, 8ks barevné květy 2,5 cm
74 Kč
Měrná cena: 9,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720143516245
Cukrová srdíčka - velká bílá a červená 50ks
177 Kč
Měrná cena: 3,54 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000010003
17917 CM179170
💰 AKCE
175 Kč
Měrná cena: 43,75 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712379178
e24159957ea23c353321cd550d00b1f2
206 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001304180
Jemné dortové zdobení 16ks, barevné růžičky mini
93 Kč
Měrná cena: 5,81 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516252
11911 CM119110
💰 AKCE
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712319112
4a78819b2d21cfcd85f73253ee80b8e8
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116717121
11907 CM119070
💰 AKCE
135 Kč
Měrná cena: 8,44 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
4250712319075
ccb1c1dc5d1e7a1eed8021bc588d389c
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
1744
Cereální srdíčka v růžové čokoládě 200g
514 Kč
Měrná cena: 257 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436585425587