Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 17 cm - JEMNÁ VAZBA /12251CM

Položka byla vyprodána…
190 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
190 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
181 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová KVĚTINOVÁ VAZBA na dort, 17 cm - JEMNÁ VAZBA /12251CM
12251 CM122510
💰 AKCE

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Jemná cukrová ozdoba na dort.

Dostanete 1 kytici
Celková délka: cca 17cm
Výška: cca 3,5cm
Šířka: cca 10cm

Baleno v ochranném boxu pro bezpečnou přepravu. Stačí vybalit a použít na dortu, lze dekorovat prachovým leskem.

Složení: Moučkový cukr, želatina, voda, barvivo: E 100, E 132, E 162, E 163. 

Nutriční hodnoty na 100g:

energie 1700 KJ / 406 kcal
tuky 0,3 g / z toho celkem mastné kyseliny 0,1 g
sacharidy 99,1 g / z toho cukry 99,1 g
protein 0,5 g
sůl 0,2 g

 

Jsme oficiální dovozce a distributor značky pro ČR a SK

Cake Masters

 

Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 4250712322518
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

633bb9cb7fcdcc84d7dd671d78fc5bca
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
4823116708587
ab1c56617333c40091dca3549ba1462b
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
4823116704626
5a7459f8f5d8c33984e56b69d7c50cc2
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232777206
9ccfb86cf9fdc0598ac7d0c8baa3ee14
65 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4009853116025
Cukrové mini růže, 8ks barevné květy 2,5 cm
74 Kč
Měrná cena: 9,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720143516245
Cukrové sypání Halloween 4v1 Haunted MIX 100g
169 Kč
Měrná cena: 1 690 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154447757
429f559e2a235dd4d55fdb3ee463beb3
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116709508
Cukrové dekorace - 19g - rodina duchů 7 ks (krásné - doporučujeme)
Z RAKOUSKA 🇦🇹
87 Kč
Měrná cena: 457,89 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
4250448353138
Cukrová srdíčka - malá bílá, žlutá a broskvová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009922
Cukrové mrkvičky 16 ks
💰 AKCE
68 Kč
Měrná cena: 4,25 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143516184
Vánoční dekorace z cukru, svícen
💰 AKCE
45 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 5 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3.064-24
Cukrové sypání Halloween 4v1 Spooky MIX 100g
169 Kč
Měrná cena: 1 690 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8721154447764