Cukrová srdíčka červená, růžová a bílá 50g

46 Kč Měrná cena: 92 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
46 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
44 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrová srdíčka červená, růžová a bílá 50g
Cukrová srdíčka červená, růžová a bílá 50g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Romantické zdobení, které promění každý dezert v umělecké dílo

Okouzlující finální tečka: Cukrová srdíčka v červené, růžové a bílé barvě dodají vašim sladkým výtvorům láskyplný nádech během několika vteřin. Ať už chystáte slavnostní narozeninový dort nebo jemné cupcaky, toto cukrové zdobení na dort zajistí neodolatelný výsledek. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší inspiraci a vše na dort na jednom místě pro vaše radostné pečení.

Proč si produkt zamilujete

Harmonická trikolóra lásky: Nádherná kombinace zářivě červené, něžně růžové a čistě bílé barvy okamžitě pozvedne vaše domácí i slavnostní dorty na novou úroveň.

Okamžitá proměna bez námahy: Stačí jemně posypat čerstvý krém na dort nebo čokoládovou polevu a získáte profesionální vzhled bez zdlouhavé práce.

Všestranné využití: Skvěle vynikne na svatebních dezertech i drobném pečivu, přičemž spolehlivě drží, pokud je podkladem elastická potahovací hmota na dort. Naše cukrářské potřeby vám usnadní tvorbu sladkostí pro každou výjimečnou příležitost.

Parametry a složení

Značka: 4Cake Česká republika | EAN: 8594217871819

Složení: cukr, kukuřičný škrob, rafinovaný palmový tuk, voda, bramborový škrob, rýžový mouka, aroma vanilin, barviva E120, E100.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1758 kJ/415 kcal, tuky 5,55 g (z toho nasycené 2,61 g), sacharidy 90,4 g (z toho cukry 88,9 g), bílkoviny 0,85 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 8594217871819
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860410
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421