Cukrové hvězdičky zelené 50g

34 Kč Měrná cena: 68 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
34 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
32 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové hvězdičky zelené 50g

Detailní popis produktu

Zelené cukrové zdobení pro dokonalý slavnostní i narozeninový dort

Krásná dekorace během chvilky: Zelené zdobení 4Cake dodá sladkým výtvorům svěží a hravý vzhled, ať už chystáte slavnostní dorty nebo cupcakes na oslavu. V kategorii cukrářské potřeby na eshop Sladké potřeby pořídíte jednoduše vše na dort, co promění vaše domácí pečení v profesionální dílo.

Proč si produkt zamilujete

Svěží zelený odstín: Zářivá barva upoutá pozornost na první pohled a perfektně doladí každý narozeninový dort.

Univerzální využití: Lehce ozdobí nadýchaný cukrářský krém, čokoládovou polevu i drobné zákusky.

Rychlé zdobení: Kuličky skvěle vyniknou, pokud je podkladem hladká potahovací hmota, a báječně se k nim hodí i další jedlé zdobení.

Parametry a složení

Značka: 4Cake Česká republika | EAN: 2025000006201

Složení: bílý cukr, PŠENIČNÁ MOUKA, melasa, mastek, leštící látka Capol, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, zahušťovadla E415, E412, E466, barviva E102, E133

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1570 kJ/375 kcal, tuky 5,5 g (z toho nasycené 1,5 g), sacharidy 90 g (z toho cukry 87 g), bílkoviny 4,5 g, sůl 0,01 g

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 2025000006201
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860410
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403