Cukrové perličky modré metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

592 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
592 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
562 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové perličky modré metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrové perličky modré metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrové perličky modré metalické 2mm 1kg - I LOVE CAKES, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrové perličky metalické modré 2 mm. Balení 1 kg.
Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4823116709782
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

4Cake Cukrové tyčinky zlaté (60 g)
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873097
324c2352501c0c665e564f034fb2d3b3
100 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217873172
856ad1935d13e16847cf403a18f7e4b7
43 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007109
Cukrové perly, Christmas 50g - bílá, zlatám zelená, červená
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016347
Cukrové perly světle zelené 7 mm 50g
44 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013148
Cukrový máček Football mix na dort 50g
55 Kč
Měrná cena: 110 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
2025000013001
Cukrové perly Cars mix 5 mm na dort 50g
59 Kč
Měrná cena: 118 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000012011
Cukrový máček, malinově růžový 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000007123
Cukrový máček růžový 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016040
Cukrový máček stříbrný na dort 50g
100 Kč
Měrná cena: 200 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000000834
Cukrový máček barevný světlý 50g
33 Kč
Měrná cena: 66 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000004405
1b6b3a0935e2ccb8e2cdbd1a6c3ec422
62 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
EX6873-80