Cukrové perly bílé 5 mm 50g

62 Kč Měrná cena: 124 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
62 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
59 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové perly bílé 5 mm 50g
Cukrové perly bílé 5 mm 50g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Sněhobílá elegance pro vaše sladké pečení

Zářivý detail pro každý dezert: Bílý perlový posyp představuje nepostradatelné cukrářské potřeby, které okamžitě promění slavnostní dorty i drobné zákusky v umělecké dílo. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší tuto jedlou dekoraci pro všechny milovníky precizního zdobení.

Proč si produkt zamilujete

Slavnostní a čistý vzhled: Drobné bílé perličky dodají luxusní šmrnc, ať už zdobíte honosný svatební nebo hravý narozeninový dort.

Snadná aplikace na dezerty: Perly spolehlivě drží na povrchu, stačí je včas nanést na čerstvý cukrářský krém nebo rozpuštěnou polevu.

Všestranná kombinovatelnost: Vyniknou samostatně i v kontrastu, kdy se jako základ použije barevná potahovací hmota, přičemž další jemné cukrové zdobení doplní vše na dort k naprosté dokonalosti.

Parametry a složení

Značka: SweetArt, EU | EAN: 2025000019270

Složení: cukr (min. 97%)(EU), voda, škrob (kukuřičný), leštící látky: karnaubský vosk (E903), šelak (E904), včelí vosk bílý (E901)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1667 kJ/392 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 98,02 g (z toho cukry 97,5 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 2025000019270
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

515fe0f0f6de5a7ae5f945916ee9c7a4
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124120
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Hnědá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811531
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪
108 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712339301
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597