Vodní pero pro lepení dekorací na dorty, Cake Masters

108 Kč Měrná cena:
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
108 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
103 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Vodní pero pro lepení dekorací na dorty, Cake Masters
13930 CM139300
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dosáhněte dokonalého vzhledu dekorací s vodním perem Cake Masters

Získejte maximální kontrolu při zdobení: Toto inovativní vodní pero vám umožní precizní aplikaci vody přímo tam, kde ji potřebujete, aniž byste si zaneřádili pracovní plochu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Čistá a přesná práce: Díky jemné špičce z odolného nylonového vlasu nanesete přesné množství vody pro lepení cukrové hmoty bez rizika vzniku nevzhledných skvrn.

Efektivita při tvoření: Integrovaná nádržka na vodu zajistí plynulou práci, což oceníte při přípravě, kdy je pro pečení důležitá každá minuta.

Univerzální pomocník: Tento nástroj nesmí chybět v žádném eshop Sladké potřeby, protože vám usnadní kompletaci každého detailu, který váš narozeninový dort potřebuje.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712339301

Údržba: Produkt čistěte ručně, není vhodný pro mytí v myčce na nádobí.

Kategorie: Cukrářské hmoty
EAN: 4250712339301

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Dortová točna
Z NĚMECKA 🇩🇪
359 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315305
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
7a08bb539d887227369e3901453e0f41
174 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124366
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
Původ: Vyrobeno v Itálii, což zaručuje vysokou kvalitu a tradiční řemeslné zpracování. S touto prémiovou potahovací hmotou LAPED se vaše cukrářské projekty stanou snadnějšími a zábavnějšími. Užijte si radost z tvorby a potěšte své blízké nádhernými a chutnými dorty.  Složení: cukr, qlukózový sirup, voda, rafinované a plně ztužené rostlinné tuky (palma, bavlna, kokos, světlice barvířská, slunečnice, babassu, bambucké máslo a máslo illipe, v různém poměru), stabilizátory E414, E466, E412, emulgátor E422, regulátor kyselosti E330, konzervant E202, barvivo E171, aroma.   Nutriční hodnoty na 100g: energetická hodnota 1577 kJ/389 kcal, tuky 4,7 g - z toho nasycené mastné kyseliny 3,5 g, sacharidy 87,8 g - z toho cukry 80,2 g, bílkoviny 0 g, sůl 0,1 g.  Doporučení: před prací doporučujeme jemně zaprášit pracovní plochu práškovým cukrem nebo škrobem. Nespotřebovanou hmotu uchovávejte dobře uzavřenou, aby nedocházelo k osychání.
880 Kč
Měrná cena: 17,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
MOI-LAPWON-5
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
554e778da53da374ce0c1fe389fd672e
167 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6916030100068
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681