Cukrové sněhové vločky bílé 50g

45 Kč Měrná cena: 90 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
45 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
43 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové sněhové vločky bílé 50g
Cukrové sněhové vločky bílé 50g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Kouzelná zimní atmosféra pro vaše dorty

Zimní kouzlo na počkání: Dodejte svým sladkým výtvorům pohádkový nádech s jemnými bílými vločkami od značky 4Cake. Specializovaný eshop Sladké potřeby vám přináší toto oblíbené jedlé zdobení, se kterým bude každé slavnostní pečení radostí.

Proč si produkt zamilujete

Rychlé zdobení bez námahy: Vločky stačí jednoduše nasypat na čerstvý cukrářský krém nebo polevu a získáte působivý efekt během několika vteřin.

Slavnostní vzhled: Bílý dekor promění každý zimní zákusek i velký narozeninový dort v zasněžené umělecké dílo.

Všestranné využití: Skvěle drží také na povrchu, kde je použita potahovací hmota, a dokonale tak doplní vše na dort, co nabízejí naše cukrářské potřeby.

Parametry a složení

Značka: 4Cake | EAN: 2025000005990

Složení: cukr 83%, rafinovaný palmový tuk, voda, bramborový škrob, rýžová mouka, aroma vanilín

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1758 kJ/415 kcal, tuky 5,55 g (z toho nasycené 2,61 g), sacharidy 90,4 g (z toho cukry 88,9 g), bílkoviny 0,85 g, sůl 0,1 g

Kategorie: Zdobení a dekorace
EAN: 2025000005990
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

250g Modelovací hmota na dortové dekorace, Vanilková
82 Kč
Měrná cena: 82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100580
Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
ef0393816ee39e01e83f3c7985aff501
93 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860441
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
Fondán na dort, Šedá - Silver, Vanilkový 250g
99 Kč
Měrná cena: 39,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100276
Potahový fondán FunCakes | Black - černá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697681
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
Marcipán pravý - přírodní 100 g
79 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037360517
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
274 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474