Cukrové zdobení sněhové vločky, 12ks - FunCakes

114 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
114 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
108 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrové zdobení sněhové vločky, 12ks - FunCakes

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Cukrové zdobení sněhové vločky, 12ks - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Cukrové zdobení sněhové vločky, 12ks - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Cukrové zdobení v podobě sněhových vloček. V balení 12 ks.
Kategorie: Dekorace z cukru
EAN: 8720512695137
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Cukrová srdíčka - velká bílá, broskvová a růžová 50ks
177 Kč
Měrná cena: 3,54 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000010034
Cukrová srdíčka - malá bílá, žlutá a broskvová 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2024000009922
Cukrové dekorace bílý květ s růžovým dekorem 32 ks
115 Kč
Měrná cena: 3,59 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512695793
c847428e61868a180632fd54ea7d5aef
47 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
4823116704640
922345e24ee00c52769b9d09a27c3baa
154 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4820232771921
Cukrové sněhové vločky bílé a modré perleťové 50ks
191 Kč
Měrná cena: 3,82 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440132
1eb842f1fe920383c6bbb9760fa24896
114 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117015
Vánoční dekorace z cukru, svícen
💰 AKCE
45 Kč
(–8 %)
Měrná cena: 5 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3.064-24
00ff13f20fa98d5019e04e15434541e2
89 Kč
Měrná cena: 6,85 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8435599758711
282de2f1146ca111c39cbb1f19e73685
197 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116710108
Jedlé, cukrové tropické listy - 6 ks, ozdoba na dort
133 Kč
Měrná cena: 22,17 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8024622084127
d7b4858508aa62743287ab0fc034ebba
132 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4049583117107