Cukrový zdobící mix, Sprinkles Over the rainbow, Německo 80g Barevný mix na téma jednorožec unicorn

110 Kč Měrná cena: 137,50 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
110 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
105 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrový zdobící mix, Sprinkles Over the rainbow, Německo 80g Barevný mix na téma jednorožec unicorn
Cukrový zdobící mix, Sprinkles Over the rainbow, Německo 80g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Proměňte své dorty v pestrobarevnou oslavu s mixem Over the Rainbow

Cukrářské potřeby pro kreativní zdobení nikdy nebyly dostupnější. Náš cukrový mix od Cake Masters dodá každému moučníku i narozeninový dort ten správný šmrnc, který nadchne malé i velké hosty.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Profesionální vzhled: Snadno a rychle vytvoříte efektní dekoraci, díky které bude pečení vypadat jako z cukrářské vitríny.

Univerzální použití: Sypání je ideální pro zdobení zákusků, muffinů nebo dortů, kde zastoupí vše na dort pro dokonalý finiš.

Kreativní svoboda: Mix různých tvarů o velikosti 1–10 mm vám umožní vytvářet originální dorty přesně podle vaší fantazie.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712388576

Složení: Cukr, ŠKROBY (Z PŠENICE, KUKUŘICE, BRAMBORY), glukózový sirup, invertní cukrový sirup, PŠENIČNÁ MOUKA TVRDÁ, cukrový sirup, slunečnicový olej, rýžová mouka, dextróza, maltodextrin, zahušťovadlo: E 414 (arabská guma), stearan hořečnatý; Barviva: E 100 (kurkumin), E 102* (tartrazin), E 131 (patentová modř V), E 132 (indigotin), E 133 (brilantní modř FCF), E 172 (oxidy železa a hydroxidy železa), E 174 (stříbrný); rostlinný tuk, aroma, jedlá sůl, okyselovadlo: kyselina citrónová; Nátěrová látka: bílý včelí vosk, E 904 (šelak), E 903 (karnaubský vosk). *může narušit aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJE, PŠENICE.

Upozornění: E 102 může narušit aktivitu a pozornost dětí. Může obsahovat stopy MLÉKA, SÓJE, PŠENICE.

Kategorie: Cukrářské posypy
EAN: 4250712388576
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Drcený bisquit Pailleté Feuilletine 150g
89 Kč
Měrná cena: 59,33 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000008557
Cukrové perly, Kitty mix 5mm 1kg
630 Kč
Měrná cena: 63 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281102492
Cukrová srdíčka - malá bílá, broskvová a červená 50ks
114 Kč
Měrná cena: 2,28 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000010581
Cukrové zdobení Fotbal na dort 3 x 23g
88 Kč
Měrná cena: 125,71 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8435599773424
Kopretiny a květiny mini modré s lístky 34ks
43 Kč
Měrná cena: 1,26 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5907516516283
Cukrové zdobení Spring Colours bílé, růžové, zelené 50g
38 Kč
Měrná cena: 76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000016163
Čokoládové mini lentilky 80g
75 Kč
Měrná cena: 93,75 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217871802
c6f25fc1a6504f191438c9a1e4d4dd11
133 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4064285106877
05dda7a70179afc8048d9c23c9556340
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4823116716902
c1fb230b82f15053ec1cb81e1650f117
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013117
22144e40119322ed26339d731065f114
60 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2025000013124
12562 CM125620
Z NĚMECKA 🇩🇪
136 Kč
Měrná cena: 357,89 Kč / 100 cm
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712325625