Dekorační cukr Sanding Sugar oranžový 80g

63 Kč Měrná cena: 78,75 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
63 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
60 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Dekorační cukr Sanding Sugar oranžový 80g
Dekorační cukr Sanding Sugar oranžový 80g
NOVINKA

Detailní popis produktu

Zářivý oranžový třpyt, který rozzáří vaše dorty i dezerty

Dokonalý finiš pro každé pečení: Hledáte snadný způsob, jak proměnit sladké dobroty v neodolatelné cukrářské skvosty? Tento třpytivý dekorační cukr dodá okamžitou barvu a eleganci každému sladkému výtvoru, ať už chystáte letní oslavu nebo velkolepý narozeninový dort.

Proč si produkt zamilujete

Vynikající přilnavost ke krémům: Krystaly perfektně drží, pokud je nanesete na podklad jako je královská glazura nebo nadýchaný máslový krém. Cukr se nerozpíjí a zachovává si svou zářivou texturu po dlouhou dobu.

Univerzální cukrářské potřeby pro pestrou tvorbu: Kromě zdobení sušenek či cupcakes můžete cukrem efektně lemovat okraje koktejlových sklenic. Náš eshop Sladké potřeby vám nabízí vše na dort i moderní pečení na jednom místě.

Rychlé zdobení bez námahy: Stačí povrch rovnoměrně posypat nebo do krystalů lehce obtisknout hotový košíček, který zdobí stylový cukrářský košíček. Během několika vteřin docílíte profesionálního vzhledu syté oranžové barvy.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512698121

Složení: 99,0 % cukr, lešticí látka: E904, sirup z invertního cukru, barvivo: E100, E120, rostlinný olej (kokosový). Může obsahovat: MANDLE.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1690 kJ / 403 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 99 g (z toho cukry 99 g), bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

Skladování: Skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě 15–20 °C.

Kategorie: Zdobení a ozdoby na dort
EAN: 8720512698121
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Modelovací gumpasta
Z NĚMECKA 🇩🇪
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712315275
Modelovací fondán na dort s kakaovým máslem 250g
109 Kč
Měrná cena: 43,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100597
fca04319eacbeb73df60e5b927bfc40f
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860496
9d411d09cc567e3841fd3335fa2cbdc3
288 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8051277120474
846cb0ad5174d136242afb7f20e26a36
191 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277124359
ee2aeba7cd97f93b8f43f13130c8cdfe
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277123956
7227047b59e7e8d41c33dd18d5fc577b
348 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143515279
Potahový fondán FunCakes | White - bílá 500g
Z NĚMECKA 🇩🇪
170 Kč
Měrná cena: 34 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
8720512697421
cfe48d9f833ec32017d69d163f87a639
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595242860403
b68840154ae834be85f85f6db4311fc4
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595242860410