Extrakt - pomeranč 60ml | Skvělé pro Váš domácí dort

321 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
321 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
305 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Extrakt - pomeranč 60ml | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Extrakt - pomeranč 60ml ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Extrakt - pomeranč 60ml, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Extrakt pomeranč. Objem 60 ml.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 025638869324
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Kokos - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550385
Káva - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550323
811a92fea06d05ee0d0e769baef2f476
💰 AKCE
41 Kč
(–19 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550224
Lískový ořech - Aroma do potravin 20ml
60 Kč
Měrná cena: 300 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550408
Jahoda - Aroma do potravin 20ml
💰 AKCE TRVANLIVOST
41 Kč
Měrná cena: 205 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550262
76bd87bfcb32a5b393b42cdf904a4461
284 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304299807
29a7c734c6afed3be8bda57e3bb1ba7e
279 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255803
Mandle sladká - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (25 ks)
8590105550460
Vanilka - Aroma do potravin 20ml
55 Kč
Měrná cena: 275 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (24 ks)
8590105550644
d2d130edfe709b5829112d6eb7952d9e
270 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5081304255490
08b6f26b16d0dd0d9b13bf4cdc323956
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--3055
Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550569