Zrcadlová poleva, Farcitura Mango 250g

127 Kč Měrná cena: 50,80 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
127 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
121 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Zrcadlová poleva, Farcitura Mango 250g

Detailní popis produktu

Dokonalý zrcadlový lesk a svěží mangová chuť pro moderní dorty

Luxusní mangová glazura MEC3: Dodejte svým sladkým výtvorům profesionální vzhled a oslnivý lesk bez zbytečné námahy. Tato zrcadlová poleva promění každý narozeninový dort i jemné minidezerty v mistrovské dílo, pro které nabízí eshop Sladké potřeby kompletní cukrářské potřeby i vše na dort pro vaše dokonalé pečení.

Proč si produkt zamilujete

Zářivý zrcadlový efekt za studena i po nahřátí: Poleva vytváří dokonale hladký povrch s vysokým leskem, přičemž ji stačí pouze lehce promíchat a aplikovat na vaše oblíbené dezerty.

Jednoduchá a precizní aplikace: Pro rovnoměrné nanesení bez nežádoucích bublinek vám skvěle poslouží kvalitní cukrářská špachtle, která zajistí naprosto čisté linie.

Skvělá souhra s moderní cukrařinou: Svěží mangový tón fantasticky vynikne na pěnových zákuscích, jejichž tvar vytvoří flexibilní silikonová forma, a celkovou stabilitu podpoří pevná podložka pod dort.

Použití a aplikace

Odeberte potřebné množství polevy z balení. Pro použití za tepla ji nahřejte v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni na 40–45 °C a krátce promíchejte tak, aby se nevytvořily vzduchové bubliny. Poté polevu rozetřete na dezert pomocí špachtle a nechte ztuhnout.

Parametry a složení

Značka: MEC3 Česká republika | EAN: 8594217870669

Složení: glukózovo-fruktózový sirup, voda, cukr, dextróza, modifikovaný škrob, potravinářská želatina, koncentrovaná mangová šťáva 1%, barviva (kurkuma, košenila), antioxidanty (citrát sodný, laktát vápenatý), zahušťovadla (pektin, trikalcium citrát, polyfosfát sodný), regulátor (kyselina citronová), aroma, konzervant (sorbát draselný)

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1077 kJ/253 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 62 g (z toho cukry 52 g), bílkoviny 1 g, sůl 0,18 g

Kategorie: Zrcadlové polevy a lesklé gely
EAN: 8594217870669
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

a64fe805bc77d8b0617af2525ec5bb84
103 Kč
Měrná cena: 39,62 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337673
d2ea6be11cc05783ed8dfe58c761fe44
108 Kč
Měrná cena: 41,54 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4250712337710
Čokoládové hobliny, bílé mini 80g
74 Kč
Měrná cena: 92,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001874
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Karamel 250g
57 Kč
Měrná cena: 22,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870751
Zrcadlová lesklá poleva, Citrón 250g
113 Kč
Měrná cena: 45,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870591
Zrcadlová poleva, čirá Mirall Neutral 250g
68 Kč
Měrná cena: 27,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870713
Zrcadlová poleva, červená Mirall Jahoda 250g
71 Kč
Měrná cena: 28,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870690
Farcitura, zrcadlová poleva Mirall - Bílá čokoláda 250g
92 Kč
Měrná cena: 36,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217870676
Zrcadlová poleva Mirall tmavá čokoláda 250g
84 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594217870737
Zrcadlová poleva, Farcitura Paletta Cold Neutral 250g
65 Kč
Měrná cena: 26 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870768