Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle

74 Kč Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle

Detailní popis produktu

Sametově hladký potah na dort s delikátní vůní mandlí

Perfektní výsledek bez námahy: Vytvořte bezchybný narozeninový dort s jemnou mandlovou příchutí a vláčnou strukturou. Specializovaný eshop Sladké potřeby přináší profesionální cukrářské potřeby pro každodenní i sváteční pečení, se kterými proměníte své dorty v umělecká díla.

Proč si produkt zamilujete

Poddajná konzistence: Měkčí varianta oblíbené potahovací hmoty usnadňuje rozvalování a eliminuje nežádoucí trhání při manipulaci.

Kreativní tónování: Bílý základ snadno upraví sytá gelová potravinářská barva do libovolného odstínu podle vaší představy.

Snadná aplikace: Pro precizní přenos pomůže pružná silikonová podložka na těsto a finální zarovnání zajistí cukrářská žehlička na fondán, protože u nás pořídíte spolehlivě vše na dort na jednom místě.

Parametry a složení

Značka: 4-Mix Maďarsko | EAN: 5999566813382

Složení: cukr, kokosový tuk, pitná voda, glukózový sirup, škrob: bramborový škrob, zahušťovadlo: dextrin, xanthanová guma, CMC, aroma, konzervant: sorban draselný, zvlhčovadlo: glycerin, regulátor kyselosti: kyselina citronová.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1708 kJ/408 kcal, tuky 7,81 g (z toho nasycené 7,73 g), sacharidy 84,97 g (z toho cukry 83 g), vláknina 0,97 g, bílkoviny <0,2 g, sůl <0,03 g.

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5999566813382
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : 4-MIX Ltd.
Adresa : H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5
E-mail : info@4mix.hu

Podobné produkty

Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
5999566813290
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811463
6dd83195612a90fc4ce9a4838b8b72a0
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514432
3a5a1d7aa85153c1bba85d8f790d2cd5
143 Kč
Měrná cena: 57,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512699951
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
654a36b3feae4b866319d3e5db801114
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455876
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Žlutá - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (9 ks)
5999566811524
2b4de454fe02f39c4309b139623c6712
💰 AKCE
100 Kč
Měrná cena: 40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514616
d345ad81bb9cd43253a97f6325dde758
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514814
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739