250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá

70 Kč Měrná cena: 28 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
70 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
67 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort s vanilkovou hmotou SweetArt

Luxusní potahování i modelování: Bílá hmota SweetArt promění každé vaše pečení v profesionální zážitek a ozdobí moderní dorty i jemné minidezerty. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší vše na dort i špičkové cukrářské potřeby, se kterými hravě vytvoříte nezapomenutelný narozeninový dort s precizními detaily.

Proč si produkt zamilujete

Poddajná textura bez trhání: Hmota se po krátkém propracování snadno vyvaluje a hladký povrch zajistí správně zvolený nepřilnavý cukrářský váleček.

Kreativní barevné tónování: Sněhově bílý vanilkový základ snadno obarví vysoce koncentrovaná gelová barva na potahovací hmotu, aniž by změnila její optimální pružnost.

Perfektní stabilita podkladu: Pro bezchybný vzhled nanášejte fondán na korpus zpevněný krémem, k čemuž se výborně hodí rozpuštěná čokoláda na ganache.

Parametry a složení

Značka: 4-Mix Maďarsko | EAN: 6427281099938

Složení: cukr (EU)(min. 69%), glukózový sirup, rostlinný olej (palmový), modifikovaný škrob (E1422), voda, zvlhčující látka: glycerol (E422), zahušťovadlo: xanthanová guma (E415), želatina, konzervant: sorban draselný (E202), vanilkové aroma, kyselina: kyselina citronová (E330), barvivo: Tartrazin (E102)*. Může obsahovat stopy MANDLÍ.

Upozornění: Barviva mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.*

Skladování: Po otevření fondán uchovávejte při pokojové teplotě v dobře uzavřeném igelitovém sáčku nebo vzduchotěsné nádobě, aby nevysychal a netvrdl.

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 6427281099938
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : 4-MIX Ltd.
Adresa : H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5
E-mail : info@4mix.hu

Podobné produkty

Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874292
fa39e01fec1ce7ee1123346bb8f0387e
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (6 ks)
8436040455555
5fa291e29f10cd38f112736a097b7828
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455449
d345ad81bb9cd43253a97f6325dde758
129 Kč
Měrná cena: 51,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514814
581cbb0a247f8aa852f389ac348b6748
110 Kč
Měrná cena: 44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514654
FONDAN DR.OETKER
112 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072621014
97dc3354b12f407209c75f2614b0c4e4
111 Kč
Měrná cena: 44,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720143514753
a211afe6d354c030e9776803670e5db1
116 Kč
Měrná cena: 46,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514739
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Červená - Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811463
Měkčí fondán na dort, 1kg Smartflex Soft Vanilka, červená
262 Kč
Měrná cena: 26,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566813337
Fondán na dort, Bílý - White, Mandlový 250g
81 Kč
Měrná cena: 32,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
6427281100023
4d089f37b9b5c3a5fa3170c7185c101e
81 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040452837