Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka

74 Kč Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft Vanilka

Detailní popis produktu

Dokonale hladký narozeninový dort s vanilkovým fondánem Smartflex Soft

Snadné a elegantní potahování: Objevte měkčí potahovací hmotu Smartflex Soft s jemnou vanilkovou vůní, se kterou proměníte každé pečení v radostný zážitek. Tento specializovaný eshop Sladké potřeby přináší prvotřídní cukrářské potřeby a kompletní sortiment pro vše na dort, aby vaše slavnostní dorty vypadaly jako z rukou profesionála.

Proč si produkt zamilujete

Mimořádná poddajnost: Vláčná textura se snadno rozvaluje, nepraská a dokonale přilne ke korpusu potřenému vhodným krémem.

Neomezená barevnost: Sněhově bílou hmotu můžete snadno tónovat podle představ, k čemuž poslouží koncentrovaná gelová potravinářská barva.

Pohodlná manipulace: Při vyvalování a přenášení vám skvěle poslouží nepřilnavá silikonová podložka a k docílení rovných hran vám pomůže cukrářská žehlička.

Parametry a složení

Značka: 4-Mix Maďarsko | EAN: 5999566813290

Složení: cukr, kokosový tuk, pitná voda, glukózový sirup, škrob: bramborový škrob, zahušťovadlo: dextrin, xanthanová guma, CMC, aroma: vanilkový olej, konzervant: sorban draselný, zvlhčovadlo: glycerin, regulátor kyselosti: kyselina citronová

Skladování: Fondán uchovávejte při pokojové teplotě v igelitových sáčcích a uzavřených nádobách, aby nevysychal a netvrdl.

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1708 kJ/408 kcal, tuky 7,81 g (z toho nasycené 7,73 g), sacharidy 84,97 g (z toho cukry 83 g), vláknina 0,97 g, bílkoviny <0,2 g, sůl <0,03 g

Kategorie: 250 gramové hmoty
EAN: 5999566813290
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Výrobní společnost : 4-MIX Ltd.
Adresa : H-2142 Nagytarcsa, Szilas utca 5
E-mail : info@4mix.hu

Podobné produkty

250g potahovací dortová hmota, Vanilka - bílá
70 Kč
Měrná cena: 28 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
6427281099938
Potahový fondán FunCakes | Paste Tiger Orange - oranžová 250g
💰 AKCE
62 Kč
Měrná cena: 24,80 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514852
2d810acc91688aca6efd5b01a1eae95d
94 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8720143514494
Fondán na dort, Modrý (tmavý) - Blue, Vanilkový 250g
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874292
e7b9d7444f54e6e20dfb2250fec5ab91
88 Kč
Měrná cena: 35,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514777
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílá - Mandle
88 Kč
Měrná cena: 88 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (7 ks)
5999566811494
97dc3354b12f407209c75f2614b0c4e4
91 Kč
Měrná cena: 36,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8720143514753
da6a0db966a9bbe1b2cccd4eb472a2fa
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8436040455456
b4c2bae852e8b5f48d93b7a1cd2c07bd
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455470
0575721cebb9833c2e0d83e846c8bf96
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455579
Měkčí fondán na dort, 250g Smartflex Soft mandle
74 Kč
Měrná cena: 29,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (13 ks)
5999566813382
7f781587b529c16aa3971833a90499c9
59 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8436040455432