Cukrářské sušené bílky 125g

270 Kč Měrná cena: 216 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
270 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
257 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářské sušené bílky 125g

Detailní popis produktu

Dokonalá královská glazura a bezpečné pečení s FunCakes

Bezpečné a spolehlivé bílky: Pozvedněte své pečení na profesionální úroveň bez obav ze syrových vajec. Náš eshop Sladké potřeby vám přináší prémiové cukrářské potřeby, se kterými hravě vytvoříte sněhově bílou polevu na narozeninový dort i nadýchané pusinky.

Proč si produkt zamilujete

Snadná příprava bez plýtvání: Pouhých 10 gramů prášku rozmíchaných v 60 ml vody plnohodnotně nahradí bílky ze dvou středních vajec a ušetří vám starost s přebytečnými žloutky.

Pevná a stabilní poleva: V kombinaci se surovinou, jako je jemný cukrářský moučkový cukr, vytvoříte dokonalou královskou glazuru pro precizní zdobení perníčků i sušenek.

Kreativní zdobení pro dorty: Stačí naplnit trezírovací sáček na zdobení, přidat kapku, kterou zajistí sytá koncentrovaná gelová barva, a máte připravené vše na dort v profesionální kvalitě.

Parametry a složení

Značka: FunCakes | EAN: 8720512696431

Složení: sušený VAJEČNÝ BÍLEK 100%.

Nutriční hodnoty ve 100 g: energie 1600 kJ/381 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 0 g (z toho cukry 0 g), bílkoviny 84 g, sůl 3,1 g.

Upozornění: Připravenou směs spotřebujte do 4 hodin.

Kategorie: Koloniál - potraviny online až domů
EAN: 8720512696431
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

PRB Houževnatec jedlý 50 g
134 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6947593028223
cz pim 496292001001 00
378 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
658564803980
cz pim 260732001001 00
1 176 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594052732146
cz pim 163339001001 00
84 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594045872651
Risotto Milanese, rýže šafrán LA BONTÁ 275g
85 Kč
Měrná cena: 30,91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595199901860
cz pim 436054001001 00
47 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4006363107628
cz pim 340766001001 00
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8717677860241
cz pim 495484001001 00
534 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
78895160505
Těstoviny Fusilli, La Molisana 500 g/sáček
💰 AKCE
42 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-PAS28-05
cz pim 353390001001 00
504 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8594045871470
cz pim 351807003001 00
50 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072614955
cz pim 351807002001 00
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595072614931