HOLOUBEK A PRAVNUCI Směs hub sušených 500 g

1 058 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
1 058 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
1 005 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
HOLOUBEK A PRAVNUCI Směs hub sušených 500 g

Detailní popis produktu

HOLOUBEK A PRAVNUCI Směs hub sušených 500 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . HOLOUBEK A PRAVNUCI Směs hub sušených 500 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Sušené houby. Směs hub.

Složení produktu HOLOUBEK A PRAVNUCI Směs hub sušených 500 g:


Sušené jedlé, volně rostoucí i pěstované houby v různých poměrech: Hlíva ústřičná, Kozák březový/habrový, Křemenáč březový/osikový, Kozák osikový (žlutooranžový), Hřib hnědý, Hřib smrkový, Klouzek obecný

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - HOLOUBEK A PRAVNUCI Směs hub sušených 500 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 1845kJ, Bílkoviny 27g, Tuky 4,5g, Mastné kyseliny nasycené 0,1g, Sacharidy 45g, Cukry 4,7g, Sůl 0,15g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 500g
NÁVOD K POUŽITÍ
Sušené houby namočte do pitné vody v poměru 1:10, vložte do chladničky (1–8 °C) na 1–2 hodiny, sceďte a opláchněte pod tekoucí pitnou vodou; před podáváním je vždy nechte projít minimálně 10 minut varem.
Kategorie: Potraviny online – koloniál až domů
EAN: 8594052732146
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 16
Kód výrobce: 783.89
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

HOLOUBEK A PRAVNUCI Směs lesních hub sušených 250 g sáček
544 Kč
Měrná cena: 217,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594052732139
cz pim 468467001001 00
65 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6947593023914
Těstoviny Fusilli, La Molisana 500 g/sáček
💰 AKCE
42 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-PAS28-05
cz pim 495481001001 00
172 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
78895160468
cz pim 351807003001 00
50 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072614955
Měkké piškotové Vafle z Francie 260g (6 ks)
56 Kč
Měrná cena: 56 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
3560070556465
Cukrářské sušené bílky 125g
270 Kč
Měrná cena: 216 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512696431
cz pim 436055001001 00
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4006363108991
Cukrové zdobení, Dekor mix růžový 50g
73 Kč
Měrná cena: 146 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
8595072627191
cz pim 495484001001 00
481 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
78895160505