Ochucovací pasta granátové jablko 120g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

140 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
140 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
133 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Ochucovací pasta granátové jablko 120g - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: Ochucovací pasta granátové jablko 120g - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. Ochucovací pasta granátové jablko 120g - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

Ochucovací pasta s příchutí granátového jablka dodá lahodnou chuť piškotovému korpusu, ganache i zákusku. Balení 120 g.
Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 8720512693614
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Směs na cukrářský krém za studena Perfecta 500g
142 Kč
Měrná cena: 28,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2017000001348
0e2bf970eb1b49f31cab782163eb46c7
154 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617903896
Lyofilizované liči 35g Brix
117 Kč
Měrná cena: 334,29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588007402468
f9fb8c3ce8974867691d37e44b7e26d5
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617900130
97fa34c268a6e3e973c774e225b591b3
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691259
90251a9d7a7633ed059f27ae3e43493a
223 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229001542
735a8420ddc140c4f9868573f353531f
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
40352732
305875454f533f78932b10de1e376d04
390 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2505005003
b1f31c3dd513528532b5ebb75fbb48b5
72 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318641
Vařená náplň ořechová 1kg
213 Kč
Měrná cena: 21,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0694
37f6293eac922840ae394bef85dcfa35
215 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229007957
4kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílý - Mandle
1 031 Kč
Měrná cena: 25,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566810015