Hotový dezert Tiramisu mascarpone z Itálie 1l

210 Kč Měrná cena: 21 Kč / 100 ml
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
210 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
200 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Hotový dezert Tiramisu mascarpone z Itálie 1l

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Luxusní italský dezert Tiramisu mascarpone

Ideální volbou pro milovníky tradičních italských sladkostí, kteří chtějí ušetřit čas, ale nechtějí slevit z kvality a chuti. Tento hotový základ pro přípravu tiramisu vás překvapí svou výraznou chutí mascarpone a příjemně žlutou barvou, která je typická pro pravé italské recepty.

Dezert neobsahuje chuť kávy. Jedná se o mascarpone žloutkový krém. Chuť kávy přidáte máčením piškotů v kávě a likéru amareto.

Rychlá a snadná příprava: Stačí jedno vyšlehání a získáte krémovou konzistenci, která vydrží dlouhou dobu.

Hotový základ pro přípravu dezertu Tiramisu

Stabilita a všestrannost: I při kombinaci s kyselými přísadami si zachová své typické vlastnosti.

Postup přípravy Tiramisu mascarpone:

Ochlaďte výrobek na teplotu +5 až +10°C.

Vyšlehejte při vysoké rychlosti do hladké, krémové a nadýchané konzistence.

Před servírováním dejte hotový dezert na 1-2 hodiny do lednice, aby se chutě dokonale prolnuly.

Tento dezert je skvělou volbou pro každou příležitost, kdy chcete své hosty ohromit bez zbytečné námahy. Užijte si chuť Itálie ve svém domově s minimem úsilí a maximálním potěšením.

Složení:

sušené odstředěné mléko, mascarpone 20% (smetana, regulátor kyselosti E330, palmový olej, cukr, vajčený žloutek, modifikovaný škrob, želatina, emulgátory (E472b, E471), stabilizátor E407, aroma, barvivo E160a

Nutriční hodnoty ve 100 g:

energie 1140 kJ/ 275 kcal, tuky 22 g (z toho nasycené 12 g), sacharidy 16 g (z toho cukry 14 g), bílkoviny 3,2 g, sůl 0,15 g

Země původu:

Itálie

Kategorie: Krémy a náplně hotové
EAN: 8003180034683
Skladování: Po otevření v chladničce při teplotě +2 až +8°C nebo před otevřením při pokojové teplotě do +24°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 608831001001 00
319 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410488821908
Bakels Ganache s kousky lískových oříšků 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440507
7408f715f85be38cb164c5455ce4d3b5
143 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874131
Bakels Ganache s příchutí lískových ořechů 500g
168 Kč
Měrná cena: 33,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440521
Náplň do pralinek a dortů, Pralin Delicrisp - Pistácie 250g
336 Kč
Měrná cena: 134,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217870805
6184b75686b28fdd34777cab83281e13
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229012111
c5c5de601aa53fc41a1336fc2d499114
8588007271125
9492607916546c2de1d2e881db4fd019
179 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229011688
Bakels Ganache s vanilkovou příchutí 500g
196 Kč
Měrná cena: 39,20 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999578440545
52d580c0ac47eab17b478cf6ae5cc7c9
8588007271590
Poleva - ganache - Karamel 300g
192 Kč
Měrná cena: 64 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512690552
Ořechová pasta z lískových jader 100% 200g
282 Kč
Měrná cena: 141 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217874049