Jedlé STŘÍBRO - mini FLITRY, prémiová dekorace 0,25g

282 Kč Měrná cena: 1 128 Kč / 1 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
282 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
268 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Jedlé STŘÍBRO - mini FLITRY, prémiová dekorace 0,25g
13571 CM135710
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Dodejte svým dortům luxusní nádech pravého stříbra

Proměňte obyčejné pečení v mistrovské dílo: Tyto jedlé stříbrné flitry od Cake Masters dodají každému dezertu oslnivý vzhled, který na vašem slavnostním stole zaručeně vynikne. Jsou ideální volbou pro náročné cukráře, kteří hledají to nejlepší pro dokonalý narozeninový dort.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Exkluzivní vzhled: Pravé jedlé stříbro vytvoří na vašich výtvorech neopakovatelný třpytivý efekt, který rozzáří jakékoli cukrářské potřeby.

Snadná aplikace: Flitry se díky své velikosti snadno nanášejí na potahovací hmotu nebo krém, čímž pozvednou vaše domácí dorty na profesionální úroveň.

Prémiová kvalita: Spolehlivost značky Cake Masters zaručuje, že dostanete to nejlepší pro vaše vše na dort, co pro pečení potřebujete.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712335693

Složení: Stříbro (E 175), šelak (E 904).

Kategorie: Tipy pro vánoční pečení cukroví
EAN: 4250712335693
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

eb4f168559ed90f0c46e68427ad0c565
36 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607934381
f1a8b7deed421df4a2e34ad5cada4b15
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6941301070047
Meruňkový džem, hladký na cukroví 370 g
69 Kč
Měrná cena: 18,65 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3270190114895
Vanilkový lusk
Z NĚMECKA 🇩🇪
160 Kč
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712350184
Měděné rolky s perletí a leskem 50g z čokolády
Z NĚMECKA 🇩🇪
74 Kč
Měrná cena: 148 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712317842
Sada jedlých dekorací na cukroví | 12 ks /18506
Z NĚMECKA 🇩🇪
129 Kč
Měrná cena: 10,75 Kč / 1 ks
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
5015462148813
275494ebed5cabf40e8efcd9627e1c79
💰 AKCE
161 Kč
(–15 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
8594021416251
2e7b304876e8babb3421a79fbe20a648
185 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607995405
828bef3224540d1bf61ad97b51df30ba
66 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607990288
Cukrové hvězdičky stříbrné 50g
💰 AKCE
35 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 70 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
2025000005068
dcc39c7031734fb19adf65b2b1ca6f4c
23 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607934954
1dd688fde6f504f2c0564262a11ce0a4
31 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595607935043