Konfitované fíky 150g - fiková pomazánka

74 Kč Měrná cena: 74 Kč / 1 ks
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
74 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
70 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Konfitované fíky 150g - fiková pomazánka

Detailní popis produktu

#ShowMore#

Konfitované fíky 150g z Francie

Lucien Georgelin představuje vynikající konfitované fíky, které se stanou dokonalým doplňkem vašeho jídelníčku. Tato dochucovací omáčka je vhodná pro všechny milovníky chuťových kombinací.

♦ Dokonalá kombinace: Konfitované fíky skvěle doplňují jak foie gras, tak croissanty.

♦ Vynikající spojení s sýry: Využijte je k doplnění plísňových nebo kozích sýrů a vytvořte tak nezapomenutelnou chuťovou kombinaci.

♦ Jemná struktura: Složení zahrnuje 65% fíků, třtinový cukr, červený vinný ocet, želírovací činidlo pektiny, koncentrovanou citrónovou šťávu, sůl a pepř.

Lucien Georgelin zaměřuje na kvalitu a příjemnou chuť, odhodlán poskytnout pouze to nejlepší. Tento produkt je ideální pro každého, kdo rád experimentuje s chutěmi a hledá něco nového pro svůj stůl.

Pojďte si tedy konfitované fíky Lucien Georgelin vyzkoušet a překvapte svoji rodinu či přátele neotřelými pochoutkami!

Složení:

 
Fíky, třtinový cukr, červený vinný ocet, želírující látka: pektiny, koncentrovaná citronová šťáva, sůl, pepř. 
 
Na 100g pomazánky, bylo použito 65g fíků původem mimo EU.

 Nutriční hodnoty na 100g:

Energetická hodnota (kJ) 871 kJ / 100 g
Energetická hodnota (kcal) 205 kcal / 100 g
Sacharidy 49 g / 100 g
Včetně cukrů 46 g / 100 g
Tuk 0,5 g / 100 g

 

Země původu:

Francie 

Výrobce: Lucien Georgelin, Francie 

 

 
Kategorie: Džem, marmeláda a med
EAN: 3330720292049
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Jahodový džem 380g
248 Kč
Měrná cena: 65,26 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199722535
b05e9e7b375a5115a97a63609a036335
91 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595122315788
6c7a4b42fac12ab0ce152f7e04beb592
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595122315733
Meruňka - Darinka džem s extra podílem ovoce (1 kg)
151 Kč
Měrná cena: 15,10 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8586000490642
Džem Carrefour pomerančový se třtinovým cukrem 370 g
50 Kč
Měrná cena: 13,51 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (3 ks)
3270190114888
Maďarská 45% meruňková marmeláda 750g
Z RAKOUSKA 🇦🇹
64 Kč
Měrná cena: 8,53 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (4 ks)
4099200070261
Ovocná náplň Meruňka 1kg
145 Kč
Měrná cena: 14,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
HLAVAC-0593
Džem Carrefour ze 4 druhů zahradního ovoce 370 g
62 Kč
Měrná cena: 16,76 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
3560071428303
380g Meruňkový džem
241 Kč
Měrná cena: 63,42 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5998199722276
Ovocná náplň Pomeranč 1kg
190 Kč
Měrná cena: 19 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
HLAVAC-0706
Ovocná náplň Borůvka 1kg
213 Kč
Měrná cena: 21,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-100101
99ebdcfa50e722c840c09dffb8c11134
101 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595122315702