Krém - lískooříškový nugát 500g

381 Kč Měrná cena: 76,20 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
381 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
362 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Krém - lískooříškový nugát 500g
Cukrářský nugát
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Pozvedněte své dorty na profesionální úroveň s lískooříškovým nugátem

Potřebujete dodat vašemu pečení nezapomenutelnou chuť? Tento prvotřídní nugát je ideální volbou pro každého, kdo hledá pro své dorty a dezerty suroviny té nejvyšší kvality, které nabízí náš eshop Sladké potřeby.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Intenzivní oříšková chuť: Díky vysokému podílu 26 % lískových ořechů získá váš narozeninový dort naprosto neodolatelný charakter.

Snadná práce při zdobení: Nugát stačí jemně zahřát a můžete jej využít jako náplň do čokoládových korpusů nebo jako luxusní krém.

Univerzální pomocník: Tento produkt je nepostradatelnou součástí, kterou vyžaduje kvalitní pečení a moderní cukrářské potřeby při přípravě sladkých delikates.

Profesionální výsledek: S tímto nugátem bude vypadat i chutnat vše na dort jako od opravdového mistra cukráře.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712381898

Složení: Cukr, LÍSKOVÉ OŘECHY 26%, BEZVODÝ MLÉČNÝ TUK, SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaová hmota, emulgátor: lecitin.

Nutriční hodnoty na 100 g: Kalorická hodnota 2428 kJ / 583 kcal, tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 14 g), sacharidy 49 g (z toho cukry 48 g), bílkoviny 7,7 g, sůl 0,09 g.

Kategorie: Pomazánky - Nutella
EAN: 4250712381898
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 488434001001 00
💰 AKCE
96 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
3856020213572
Cukrářský nugát
Z NĚMECKA 🇩🇪
89 Kč
Měrná cena: 89 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712381881
cz pim 609868001001 00
75 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4337182257882
Nutella ve skle 600g
195 Kč
Měrná cena: 32,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000500179864
cz pim 417453001001 00
119 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
80177173
Lotus Classic pomazánka karamelová 400g
💰 AKCE
116 Kč
Měrná cena: 29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410126116953
cz pim 460774001001 00
1 473 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8000300416732
cz pim 488430001001 00
💰 AKCE
96 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
3850104267109
Lotus Biscoff pomazánka ze sušenek Crunchy 380 g
💰 AKCE
116 Kč
Měrná cena: 29 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410126726947
cz pim 398360001001 00
889 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
80751151
cz pim 334519001002 00
85 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
999998/3
Lotus Biscoff pomazánka ze sušenek Creamy CZ 720 g
168 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5410126076936