Cukrářské aroma vanilka 38 ml

44 Kč Měrná cena: 115,79 Kč / 100 ml
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
44 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
42 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Cukrářské aroma vanilka 38 ml

Detailní popis produktu

Cukrářské aroma vanilka 38 ml za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Cukrářské aroma vanilka 38 ml máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

Aroma vanilkové, tekuté, na ochucení moučníků a dezertů do potravin

Složení produktu Cukrářské aroma vanilka 38 ml:


#ShowMore#

slunečnicový olej, aromatické látky, přírodní aromatické látky, antioxidant (butylhydroxyanisol).

Jaké má produkt ALERGENY?
Neobsahuje: Neobsahuje žádné povinné deklarace alergenů

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Cukrářské aroma vanilka 38 ml / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 3217kJ, Bílkoviny 0g, Tuky 85g, Mastné kyseliny nasycené 6g, Sacharidy 0g, Cukry 0g, Vláknina 0g, Sůl 0g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 38ml, Hmotnost obsahu: 38g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu.
VÝROBCE
Dr. Oetker, spol. s r.o., Americká 2335, 272 01 Kladno
NÁVOD K POUŽITÍ
1,5 kávové lžičky na 500 g mouky.
Kategorie: Modelovací hmoty barevné
EAN: 8595072619738
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 7
Kód výrobce: 195.29
Skladování: Doporučení - skladujte v suchu, mimo přímé sluneční záření a při teplotě do 1 - 20 °C. Toto doporučení odráží všeobecný charakter trvanlivých potravin. Dbejte však na podrobné podmínky skladování, uvedené na etiketě nebo obalu výrobku.
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Modelovací hmota, zelená 250g
101 Kč
Měrná cena: 40,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120122
Modelovací fondán na dort Creativa Special Edition bílý 1kg
414 Kč
Měrná cena: 41,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990079
Smeta-fix 10 g
6 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
8595072600019
500g modelovací Gum pasta, bílá vanilková
110 Kč
Měrná cena: 22 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100641
6087199c5512fe55ccb654bd249d6189
118 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120092
Modelovací hmota bílá Laped 1 kg/vakuum obal
255 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
MOI-LAPMOD0B-1
Modelovací hmota, hnědá 1000g
394 Kč
Měrná cena: 39,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8051277120276
1kg Modelovací hmota na dortové květy, Vanilková
339 Kč
Měrná cena: 33,90 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281100658
Fondán na dort, Modrý (nebeský) - Azure Blue, Vanilkový 250g
80 Kč
Měrná cena: 32 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6427281099266
Potahovací fondán na dort Creativa bílý 5kg
1 363 Kč
Měrná cena: 27,26 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8055594990116