LEE KUM KEE Houbové koření 200 g

172 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
172 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
163 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LEE KUM KEE Houbové koření 200 g

Detailní popis produktu

LEE KUM KEE Houbové koření 200 g za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . LEE KUM KEE Houbové koření 200 g máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

PREMIUM MUSHROOM SEASONING POWDER 200GX12

Složení produktu LEE KUM KEE Houbové koření 200 g:


#ShowMore#

Sůl, Maltodextrin, Cukr, Extrakt z kvasnic, Prášek z Shiitake 2%, Ochucovadla (Disodná sůl inosinátu, Disodná sůl guanylátu), Aroma, Prášek z bílého žampionu 1%.

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - LEE KUM KEE Houbové koření 200 g / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 960kJ, Bílkoviny 1,3g, Tuky 0,5g, Mastné kyseliny nasycené 0,1g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 0g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 0g, Sacharidy 52g, Cukry 19g, Vláknina 0g, Škrob 0g, Sůl 38,2g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Hmotnost obsahu: 200g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Po otevření skladujte v suchu a chladu
VÝROBCE
Steven Invest, s.r.o., Podnikatelská 573 Běchovice 19011 Praha
NÁVOD K POUŽITÍ
Dochucovadlo místo solí- 1-2 lžičky do polévek, omáček,stir-fry
Kategorie: Koloniál - potraviny online až domů
EAN: 78895160468
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 11
Kód výrobce: 127.68
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

PRB Houževnatec jedlý 50 g
121 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6947593028223
cz pim 436054001001 00
47 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4006363107628
Risotto Milanese, rýže šafrán LA BONTÁ 275g
85 Kč
Měrná cena: 30,91 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595199901860
Směs na točenou zmrzlinu s příchutí citrónu,Tatra 2 kg/sáček
💰 AKCE
535 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-TAT104
HOLOUBEK A PRAVNUCI Směs lesních hub sušených 250 g sáček
544 Kč
Měrná cena: 217,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594052732139
Těstoviny Fusilli, La Molisana 500 g/sáček
💰 AKCE
42 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-PAS28-05
cz pim 468467001001 00
65 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
6947593023914
cz pim 163339001001 00
75 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594045872651
Kapary, nakládané v soli CITRES 900g
💰 AKCE
265 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 29,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8000523000299
cz pim 436055001001 00
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4006363108991
cz pim 496657001001 00
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
78895147070
cz pim 351807002001 00
45 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8595072614931