Lee Kum Kee Sójová omáčka tmavá 150 ml

45 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
45 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
43 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Lee Kum Kee Sójová omáčka tmavá 150 ml

Detailní popis produktu

Lee Kum Kee Sójová omáčka tmavá 150 ml za internetové ceny

Oblíbený produkt z kategorie: . Lee Kum Kee Sójová omáčka tmavá 150 ml máme běžně skladem.

Zákonný název potraviny:

PREMIUM DARK SOY SAUCE 150MLX12

Složení produktu Lee Kum Kee Sójová omáčka tmavá 150 ml:


Voda, sůl, barvivo (čistý karamel), cukr, odmastené sójové boby 10%, pšenice.

Jaké má produkt ALERGENY?
Obsahuje: Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich

NUTRIČNÍ HODNOTY produktu - Lee Kum Kee Sójová omáčka tmavá 150 ml / 100g výrobku

Výživové hodnoty na 100g: Energetická hodnota 631kJ, Bílkoviny 6,1g, Tuky 0,5g, Mastné kyseliny nasycené 0,1g, Mastné kyseliny mononenasycené-cis 0g, Mastné kyseliny polynenasycené-cis 0g, Sacharidy 31g, Cukry 17g, Vláknina 0g, Škrob 0g, Sůl 19,3g

Online nákup potravin a spotřebního zboží pro domácnost. Dodavatelem produktu je Terunka.cz <<< Ověřený dodavatel potravin.

Objem: 150ml, Hmotnost obsahu: 338g

PODMÍNKY UCHOVÁNÍ:
Skladujte v suchu. Víčko po použití pevně uzavřete a uchovejte v chladničce do 8°C
VÝROBCE
Steven Invest, s.r.o., Podnikatelská 573 Běchovice 19011 Praha
NÁVOD K POUŽITÍ
Používá se pro dochucení jídel během vaření nebo jako součást marinád
Kategorie: Potraviny online – koloniál až domů
EAN: 78895147070
Počet KS (bal) na centrálním skladu až: 10
Kód výrobce: 33.49
Upozornění pro foto: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

cz pim 436055001001 00
51 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
4006363108991
Těstoviny Fusilli, La Molisana 500 g/sáček
💰 AKCE
42 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 8,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-PAS28-05
cz pim 351807003001 00
50 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072614955
cz pim 398635001001 00
257 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594045873771
Směs na točenou zmrzlinu s příchutí citrónu,Tatra 2 kg/sáček
💰 AKCE
535 Kč
(–4 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
MOI-TAT104
cz pim 496655001001 00
48 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
78895147087
cz pim 496292001001 00
340 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
658564803980
Kapary, nakládané v soli CITRES 900g
💰 AKCE
265 Kč
(–5 %)
Měrná cena: 29,44 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8000523000299
cz pim 311296001001 00
514 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594052733143
Cukrové zdobení, Dekor mix růžový 50g
73 Kč
Měrná cena: 146 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (15 ks)
8595072627191