Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 400g

252 Kč Měrná cena: 63 Kč / 100 g
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
252 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
239 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Kadayif křupavé nitky do dubajské čokolády 400g

Detailní popis produktu

Křupavé těsto Kadayif pro originální dubajskou čokoládu i luxusní pečení

Tajemství virálního hitu odhaleno: Dopřejte si neodolatelně křupavou texturu a vytvořte si doma slavnou plněnou tabulku nebo moderní dorty jako ze špičkové cukrárny. Tento jedinečný produkt nabízí specializovaný eshop Sladké potřeby pro všechny, kteří milují trendy sladkosti.

Proč si produkt zamilujete

Dokonalá křupavost: Po lehkém orestování na másle získají tenká vlasová vlákna lákavou barvu a mimořádný křupavý efekt, který pozvedne každý narozeninový dort na novou úroveň.

Snadná příprava vyhlášené náplně: Smíchejte orestované nitky se surovinou, kterou je lahodná pistáciová pasta, a získejte nezaměnitelnou chuť oblíbené dubajské speciality.

Všestranné využití pro sladké tvoření: Křupavá směs nejlépe vynikne, když ji obklopí kvalitní čokoláda, k jejímuž tvarování vám poslouží praktická silikonová forma. Tyto prvotřídní cukrářské potřeby představují to nejlepší pro pečení i vše na dort.

Parametry a složení

Značka: CZ distribuce | EAN: 2024000003586

Složení: PŠENIČNÁ MOUKA, voda

Nutriční hodnoty na 100 g: energie 1591 kJ/380,24 kcal, tuky 1,6 g (z toho nasycené 0 g), sacharidy 82,23 g (z toho cukry 0 g), bílkoviny 9,23 g, sůl 0 g

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 2024000003586
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

90251a9d7a7633ed059f27ae3e43493a
223 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5903229001542
77cc6a3aa1b3ab77ea24991459e8703f
💰 AKCE
135 Kč
Měrná cena: 27 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720143514326
Fondánová cukrová poleva Carla 15kg
1 331 Kč
Měrná cena: 8,87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019691308
Náplň s příchutí vanilky 1kg
134 Kč
Měrná cena: 13,40 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-101501
1e424bc1c2f0c2e54032d6294164eee4
519 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908800076
e07b14becc3b76486c36e0a64c469023
539 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908804821
Krémový KARAMEL topping 200g - mléčný
89 Kč
Měrná cena: 44,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072627740
Glukózový sirup 500g
138 Kč
Měrná cena: 27,60 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691204
5c862762d5334a7b3fa200d60ddaacce
76 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594010318344
4kg Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Bílý - Mandle
1 031 Kč
Měrná cena: 25,78 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566810015
250g Potahovací dortová hmota SMARTFLEX, Grass Green Vanilka
97 Kč
Měrná cena: 97 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5999566811609
f9fb8c3ce8974867691d37e44b7e26d5
124 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595617900130