Směs na nadýchaný jahodový krém 450g

207 Kč Měrná cena: 46 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
207 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
197 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Směs na nadýchaný jahodový krém 450g
Směs na nadýchaný jahodový krém 450g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte neodolatelně nadýchané jahodové dorty během chvilky

Proměňte své pečení v profesionální zážitek: S touto unikátní směsí vykouzlíte během tří minut vláčný krém, který dodá vašim dezertům svěží jahodový šmrnc a dokonalou texturu.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Blesková příprava: Zapomeňte na zdlouhavé vaření, stačí pouze přidat mléko s vodou a vyšlehat cukrářské potřeby pro rychlý výsledek.

Všestranné využití: Ideální volba pro luxusní narozeninový dort nebo jako lehká náplň do moderních moučníků.

Profesionální výsledek: Snadno dosáhnete stability, kterou vyžaduje každé pečení, když hledáte vše na dort na jednom místě v našem eshop Sladké potřeby.

Dokonalý finiš: Pro precizní nanášení krému doporučujeme použít kvalitní cukrářskou stěrku nebo zdobící sáček.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712390364

Složení: Cukr, glukózový sirup (sušený), částečně hydrogenovaný olej (palmový), emulgátory: E 471 (mono- a diglyceridy mastných kyselin), E 472f (smíšené estery mono- a diglyceridů mastných kyselin s kyselinou octovou a vinnou); ztužený rostlinný tuk (kokos), MLÉČNÁ BÍLKOVINA, dextróza, sušené odstředěné MLÉKO, stabilizátory: E 450 (difosfát), E 263 (octan vápenatý), E 339 (fosforečnan sodný), E 516 (síran vápenatý); Zahušťovadla: E 401 (alginát sodný), E 464 (hydroxypropylmethylcelulóza); Maltodextrin, aroma, koncentrát šťávy z červené řepy, regulátor kyselosti: E 330 (kyselina citronová); Separační činidlo: E 341 (fosforečnan vápenatý), E 414 (arabská guma); E 1518 (glycerol triacetát). Může obsahovat stopy: LEPEK, VEJCE, SÓJOVÝ LECITIN.

Nutriční hodnoty na 100g: energie 467 kcal, tuky 22 g (z toho celkem mastné kyseliny 20,4 g), sacharidy 65,4 g (z toho cukry 49,2 g), protein 1,80 g, sůl 0,1 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712390364
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

silikonova podlozka na peceni makronek 42x295cm 20210923132341269939423
💰 AKCE
219 Kč
(–5 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
SIL-22
14737 CM147370
Z NĚMECKA 🇩🇪
131 Kč
Měrná cena: 36,90 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712347375
Marcipán pravý 100g - kakaový - hnědý 1:4
83 Kč
Měrná cena: 830 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364645
10714 CM107141
Z NĚMECKA 🇩🇪
90 Kč
Měrná cena: 22,50 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712307140
Vanilmix směs, pudinkový krém za studena 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9789048307592
LIČI ve sladkém nálevu 567g kompot z Thajska
97 Kč
Měrná cena: 17,11 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720301101252
Instatní šlehačka 45g - Šlehačka v prášku
31 Kč
Měrná cena: 31 Kč / 1 ks
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595072600316
97fa34c268a6e3e973c774e225b591b3
98 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211691259
Lyofilizované ostružiny 25g Brix
108 Kč
Měrná cena: 432 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560459
234b1b7cc9225c6e7ad375407d781343
95 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512691016
Fondánová cukrová poleva Carla 15kg
1 331 Kč
Měrná cena: 8,87 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8595019691308
Cukrářská čokoláda na psaní
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313981