Černá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g

69 Kč Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
Dostupnost: 🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
69 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
66 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
Černá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Černá čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪

Detailní popis produktu

Vytvořte mistrovské detaily s černou čokoládovou tubičkou

Proměňte obyčejné pečení v umělecký zážitek a dodejte svým výtvorům profesionální vzhled. S touto tubičkou od Cake Masters bude zdobení hračka pro každého cukráře.

#ShowMore#

Proč si produkt zamilujete

Maximální preciznost: Speciální aplikátor je ideální pro psaní vzkazů, kreslení detailů a tvorbu jemných filigránů na narozeninový dort.

Okamžitá příprava: Tubičku stačí lehce zahřát ve vodní lázni nebo mikrovlnce a můžete začít vylepšovat vaše dorty přímo na pečicí papír či hotový dezert.

Univerzální dekorace: Zhotovené čokoládové motivy po ztuhnutí snadno přenesete na cukroví, což oceníte, pokud hledáte cukrářské potřeby pro kreativní tvoření.

Vše na dort snadno a rychle: Tento pomocník z našeho eshop Sladké potřeby zajistí, že vše na dort zvládnete s grácií.

Parametry a složení

Značka: Cake Masters | EAN: 4250712390395

Složení: Rostlinný tuk (palmový, bambucký), rostlinný olej (řepkový), cukr, odtučněný kakaový prášek 14 %, SUŠENÉ MLÉKO ODSTŘEDĚNÉ, emulgátor: E 322 (SOJOVÝ LECITHIN); příchuť: vanilin; barvy: E 133 (Brilliant Blue FCF), E 120 (Carmine), E 160a (karoten).

Nutriční hodnoty na 100g: Energie 2458 KJ / 587 kcal, tuky 42,9 g (z toho nasycené mastné kyseliny 38,9 g), sacharidy 48,7 g (z toho cukry 47,2 g), protein 2,8 g, sůl 0 g.

Kategorie: Suroviny pro pečení
EAN: 4250712390395
Skladování: Na suchém místě, při pokojové teplotě do 25°C
Alergeny: Obsahuje-li tento produkt alergeny, jsou označeny ve složení tučným nebo VELKÝM PÍSMEM, případně jsou uvedeny samostatně
Může obsahovat stopy: Lepku, mléčných bílkovin, sóji, vajec, arašídů, mandlí, vlaškých ořechů, lupiny, oxidu siřičitého nebo sezamu
Upozornění pro barviva: V případě, že produkt obsahuje barviva: E 102, E 104, E 110, E 122, E 124, E 129. Mohou nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

Lyofilizované švestky 28g Brix
98 Kč
Měrná cena: 350 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8588006560411
Zelená čokoládová tubička na psaní a filigrány 32g
Z NĚMECKA 🇩🇪
69 Kč
Měrná cena: 215,63 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712390425
Variegato protírací pasta Ecco! Marakuja 200g
113 Kč
Měrná cena: 56,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594217872953
Marcipán pravý 100g - kakaový - hnědý 1:4
83 Kč
Měrná cena: 830 Kč / 1000 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8594037364645
Vanilmix směs, pudinkový krém za studena 500g
105 Kč
Měrná cena: 21 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (20 ks)
9789048307592
Krémový ČOKO topping 200g - smetanový
💰 AKCE
81 Kč
(–4 %)
Měrná cena: 40,50 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8595072616843
Cukrářská čokoláda na psaní
Z NĚMECKA 🇩🇪
82 Kč
Měrná cena: 68,33 Kč / 100 g
🚚 DORUČÍME DO 10 DNŮ
4250712313981
Vařená náplň ořechová 1kg
213 Kč
Měrná cena: 21,30 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
HLAVAC-0694
e07b14becc3b76486c36e0a64c469023
445 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8053908804821
68312792a4cbd34c516ac217ca623b5a
140 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8720512693614
9a98012be5ddc03fbc88f8d78eed11fc
269 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
2700001313519
Pektin NH 40g
114 Kč
Měrná cena: 285 Kč / 100 g
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
5902211697381