LorAnn Aroma Creme De Menthe, super silný 3,7ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

80 Kč Měrná cena:
Dostupnost: ✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
Možnosti doručení
Množstevní sleva
1 - 2 ks
80 Kč / ks
3 a více ks = sleva 5 %
76 Kč / ks
Ušetříte 0 Kč
LorAnn Aroma Creme De Menthe, super silný 3,7ml - FunCakes | Skvělé pro Váš domácí dort

Detailní popis produktu

Cukrářské potřeby a suroviny pro sladké pečení.

Produkt pro domácí cukráře: LorAnn Aroma Creme De Menthe, super silný 3,7ml - FunCakes ,

patří mezi velmi dobře hodnocené zboží. Ozdob dort snadno a rychle díky našemu eshopu. LorAnn Aroma Creme De Menthe, super silný 3,7ml - FunCakes, máme běžně skladem a jeho dodací lhůta je 2 až 3, pracovní dny. Cukrářské pomůcky, máme pro Váš sladký život.

#ShowMore#

LorAnn Aroma s příchutí mentolu pro marcipán, čokoládu a další. 100 % přírodní aroma.
Kategorie: Aroma a koření
EAN: 293343
FOTOGRAFIE: Upozorňujeme, že fotografie má především, ilustrační charakter a je považována za ilustrační foto. Vyobrazený obrázek, se nemusí 100% shodovat s aktuálním balení v prodeji, jelikož výrobci často a dynamicky mění vzhled - motiv obalů.
Prodávající: Terza Kultová | IČ: 21032009, DIČ: CZ0551221165 sídlem: Josefy Faimonové 16, Brno 62800

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Podobné produkty

3ae6e6dd77cc35317d83c721ee814d13
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8590105550200
Punč - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550569
Kokos - Aroma do potravin 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (10 ks)
8590105550385
Malina - Aroma do potravin 20ml
44 Kč
Měrná cena: 220 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (2 ks)
8590105550422
54a630020611b2768ce02f7199d49ee0
103 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (5 ks)
8595122342326
Potravinářské aroma - broskev 20ml
39 Kč
Měrná cena: 195 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550101
Jahoda - Aroma do potravin 20ml
💰 AKCE TRVANLIVOST
41 Kč
Měrná cena: 205 Kč / 100 ml
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550262
8f1652b71dce32bb3a9a47a9e685b034
5081304255582
3678e6329e9b256bfee29f340ba6e2fe
46 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (54 ks)
8590105550019
e61b4f8cafe50c6c7719ae4181c4d01a
52 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
8590105550484
811a92fea06d05ee0d0e769baef2f476
💰 AKCE
41 Kč
(–19 %)
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ (1 ks)
8590105550224
08b6f26b16d0dd0d9b13bf4cdc323956
58 Kč
✅ SKLADEM, z toho EXPRESNĚ
D--3055